Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałem zabawę z BTC stał po jakieś 30zł i był po spadku z okolic 180. Monet miałem tyle, że gdybym je wszystkie trzymał i sprzedał na górce gdy były w okolicy 10k to aktualnie miał bym ładnych parę złoty. Oczywiście i tak udało się coś tam zarobić kiedy zaczynał iść w górę swego czasu.

Tak czy inaczej zostawiłem sobie wtedy ich parę sztuk tak w ramach ciekawostki i zapomniałem o nich zupełnie. Właśnie się znalazły i zacząłem ponownie zgłębiać temat i stąd pytanie.Z tego co czytam(informacji jest sporo - niestety czasem zupełnie sprzecznych) do splitu i tak dojdzie? 1 sierpnia włącza się SegWit2x wspierany pana Jihana oraz, jesli wierzyć bitcoincash.org, UAHF. Pytanie tylko czy ten user fork zdobędzie wystarczającą popularność - bo może być tak, że będzie to margines i ciekawostka.

Chyba, że coś pokręciłem - wtedy proszę o naprostowanie.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 9
@bi-tek: To było by sensowne rozwiązanie, ciut przespałem jednak ten moment - co prawda aktualnie kurs nie jest najgorszy (biorąc pod uwagę po jakiej cenie kupiłem) ale myślę, że nie będę się pozbywał coinów.
@bi-tek: Właśnie taki scenariusz wydaje mi się niemal pewny. Ciekaw jestem jak to wpłynie na kurs. Może faktycznie zostawię sobie 1-2 monety a resztę zamienię na fiaty dopóki jeszcze kurs jest dość wysoki.