Wpis z mikrobloga

Cześć,

Dwudziesty drugi odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji z użyciem języka C# i platformy .NET Core został właśnie opublikowany - we wpisie na blogu znajdziecie trochę teorii, odnośników oraz informacje odnośnie tego, co się pojawi w odcinku nr 23. Wszystkie materiały są dostępne do pobrania tutaj. Repozytorium z kodem źródłowym aplikacji jest dostępne na GitHub.

W tym odcinku użyjemy SQL Server oraz Entity Framework Core aby połączyć się z bazą danych oraz pobrać z niej wskazane dane.

Aby nie przegapić kolejnego odcinka, po prostu obserwuj tag #akademiaspetza.
Najlepiej oglądać w wersji 4K.

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz
spetz - Cześć,

Dwudziesty drugi odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji ...
  • 9
@asasello: na YT od czasu do czasu może wrzucę jakiś ciekawy i krótki tutorial, tak to nagrywam teraz kurs(y) po angielsku dla Packt Publishing oraz przymierzam się do Udemy Polska :).
@spetz fajnie, że są osoby, które się chętnie dzielą swoją wiedzą zupełnie bezinteresownie. Wielkie dzięki za to. Może ja bym stworzył tag, w którym bym wprowadzał w świat Revita. Tylko to jest garstka ludzi na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@asasello: dla mnie to był dobry warsztat, żeby wejść w ogóle w te tematy i pewnego rodzaju inwestycja. To trochę jak z open source, to że coś jest otwarte i darmowe, to nie znaczy, że osoba, która to rozwija na tym nie korzysta :).
IMO warto tak czy inaczej, niezależnie od tego ile osób będzie śledzić, choćby dla samego siebie i zdobycia przydatnego doświadaczenia.
@spetz musiałbym, w pierwszej kolejności zapytać szefa, co on o tym sądzi, bo jednak moja wiedza i rozwiązania są nietypowe, na tyle, że mógłby mieć obiekcie, żeby zdradzać to w internecie, A jednak to wymagało od nas wiele czasu, aby opracować działanie wielu rzeczy.