Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki.
Jak już pewnie wiecie dzisiejsze streszczenie było ostatnim. Wyjeżdżam na wakacje, a potem rozpoczynam przygotowania do egzaminu w sesji poprawkowej. Shoty na kanale nadal będą, ale już nie tak licznie jak wcześniej. Wracam do was we wrześniu/październiku, jeśli o mnie nie zapomnicie do tego czasu. Na wypok i mirkoczat będę wpadał, ale też nie tak często jak teraz.
Może się zdarzyć że w tym czasie będę miał jakiś wolniejszy dzień i pojawi się pojedyncze streszczenie, ale nic nie obiecuję

Chciałem wam podziękować za te wszystkie plusiki, suby i łapki więc wymyśliłem takie małe rozdajo. Nie taguję rozdajo, żeby dotarło tylko do tych osób, do których chcę, żeby dotarło.
Na wakacje jadę nad polskie morze, więc stwierdziłem, że wśród plusujących ten post wylosuję 3 osoby (lub więcej jeśli będzie was dużo), do których wyślę pocztówkę znad morza. Nie wiem czy będziecie zainteresowani, ale myślę, że zawsze to będzie fajna pamiątka - dla was pocztówka, dla mnie wspomnienia.

Zanim zaplusujecie, pamiętajcie, że będziecie musieli mi podać adres żebym mógł to wysłać.
Może to być adres wasz, lub jeśli się boicie to babci, sąsiada, wujka, sklepu osiedlowego itp, byle kartka do was dotarła. Wiadomość z adresem od razu usunę, a karteczkę na której go zapiszę zniszczę natychmiast po wysłaniu pocztówki, więc nie musicie się obawiać.

Losowanie zrobię w sobotę, 22.07 i jak bedę miał wasze dane to od razu wyślę kartki :)

#kulpiotrstreszczenia #danielmagical #danielmagicalstreszczenia #polskiyoutube #youtube #loboda #lysystream
  • 28
Wpakowałem was do randomizera i wylosowałem. Pierwsze 6 osób wygrywa. Czas na podanie adresu macie do 24.07 do 15:00. W przeciwnym wypadku nagroda przechodzi na następną osobę do czasu aż będę miał 6 adresów albo będę musiał wyjeżdżać. Wyslijcie mi adresy w pw @Wojciechovsky @amn1337 @whizzle @PrawieJakBordo @siewcaeddie Oznaczcie albo dajcie znać alfonzo, bo nie mogę go oznaczyć
Pobierz
źródło: comment_YKWnFQbv6QsLJCX5lwl42WD2ZLbZXIlq.jpg