Wpis z mikrobloga

Znalezione w internecie, ale o to swego czasu pytał już Andrzej Lepper. "Skoro ten PRL był taki zły i nic wówczas nie powstało - to co sprzedajecie od 1989 roku?" Podobnie jest z polską kinematografią... Podobno cały ten PRL był beee..., ale jak trzeba pokazać w tv dobry polski film - to (o zgrozo) będzie to film (lub serial) z okresu PRL... Po wojnie w 1945 roku odbudowaliśmy nasz kraj, zbudowaliśmy przemysł. Nikt nie był bezrobotny, każdy miał gdzie mieszkać, była służba zdrowia w 100 % bezpłatna, wszystko było polskie a nie zachodnie, mieliśmy świetne filmy, ludzie byli milsi tak było 28 lat temu. Aż przyszedł "dobry" pan na literę B i zaczął wszystko prywatyzować i jaki jest lepszy ustrój to chyba oczywiste!!!

#polska #prl #przemysl #neuropa #4konserwy
Dumny_Polak - Znalezione w internecie, ale o to swego czasu pytał już Andrzej Lepper....

źródło: comment_BvymX4boJwZbBX2DbPsxd8SFiyhAjcJF.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Dumny_Polak: O!
kolejny etap propagandy zwiazany z wprowadzaniem KOMUNY+ czyli... gdy nie daje sie juz pisdzielic z pozycji antykomunisty, trzeba rozpoczac oswajanie elektoratu komuna, ze przeciez wcale ona nie byla taka zla i miala ludzka twarz...
Jakie to jest obrzydliwe...
  • Odpowiedz
@PiotreKq: Jaki propagandzisto? Jaki kremlowski? Bo jak ktoś wytyka wady naszego państwa, głośno mówi o problemach z rządami z 28 lat to nie zasługuje na dyskusję, tak? To, że są na wykopie ludzie, którzy nie popierają ani PiS ani PO, to należy tępić, tak?
@cudowny: Jestem zdrowy na umyśle
  • Odpowiedz
@cudowny: Jakich rubli, człeniu? Jestem Polakiem, który żyje w naszym kraju i walczy o lepszy byt i jutro dla naszych potomków i tyle.
@PiotreKq: To czemu się do mnie odzywasz, co?
@pk347: Jakim kacapstwem? Idźcie się wszyscy leczyć, bo widzicie wszędzie Putina i Kreml.
  • Odpowiedz