Wpis z mikrobloga

No dobra.. Jestem w domu to czas na podsumowanie. Zawołam od razu @svr_ i @limakk bo pytali o podsumowanie.

Byłem na kisielinie, radomiu i tutaj. Ten tor jest najlepszy - tak po prostu. Szeroki, świetnie zrobiony, różne profile zakrętów, duża różnorodność i chwilami duża prędkość.. :) (bo jak na prostej (krzywej) startowej przytarłem podnóżkiem to bardzo się zdziwiłem:D)

Chciałbym Wam wszystkim podziękować. Rewelacyjny dzień!
@kasin jestem pełen podziwu tego jak jeździsz na tym DLu...
@enjoi wielkie gratki, fajnie patrzeć jak na końcu już nie mogłem Ci uciec!
no i na koniec @hypation który rozwalił system i odblokował psychikę tak, że na koniec #!$%@?ł jak mało kto:D

Z podsumowania mojego... Mojej opony chyba nie da się zamknąć na SV z tymi podnóżkami... To co dziś robiliśmy i ilość gazu jaką dawałem, żeby podnieść zawieszenie była naprawdę duża a i tak z tyłu zostały jeszcze paski.... Jako, że opona i tak się kończy zobaczymy co będzie po zmianie. Może będzie trochę inaczej wyprofilowana i będzie lepiej... :)
Duży progres, ogromna poprawa kontroli i czucia motocykla... Przesuwanie granicy w hamowaniu, przesuwanie granicy w dodawaniu gazu w złożeniu.. Jestem MEEEEEEEEEEEEEEGA zadowolony. Na pewno zajrzę na ten tor jeszcze nie raz.


A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak się kończy gdy przesadzisz z gazem w złożeniu.... (enjoi jechał za mną więc jak zrzuci to będę miał drugie ujęcie) Dawno się tak nie obsrałem... PS. Proponuję przyciszyć, bo to xiaomi xD

#motocykle
g.....i - No dobra.. Jestem w domu to czas na podsumowanie. Zawołam od razu @svr_ i @...
  • 14
@gerard-kowalski: super, dzięki za takie wypracowanie, ja od siebie polecam Poznań, ale coś czytałem, ze ostatnio jakieś problemy ze Speed Dayami :/ muszę się wybrać z ekipą, bo rzut kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)