Wpis z mikrobloga

Taka oto tablice poswiecona polskim uchodzcom mozna znalezc na glownym deptaku nadmorskim w Wellington w Nowej Zelandii

31 Pazdziernika 1944 roku, 733 polskich uchodzcow - dzieci, i 105 doroslych opiekunow, wplynelo do portu w Wellington na pokladzie USS General Randall. 1 listopada zasiedlili Polski Oboz Dzieciecy w Pahiatua.

Swoja droga to spotkalem potomka jednego z tych dzieciakow. Opowiadal o tym ze zaluje ze nie mowi po polsku ale ze jego dziadek byl jeda z osob wspomnianych na tej tablicy.

W powiazanych inne ujecie miejsca gdzie znajduje sie tablica z absolutnie nie-pozujaca kolezanka #mozeniejakufeueraaletezcossiedzieje

#empeewnz #nowazelandia #uchodzcy #imigranci #historia
empee - Taka oto tablice poswiecona polskim uchodzcom mozna znalezc na glownym deptak...

źródło: comment_isCtD2L6WOYZLPa0iADbhhIRcY3ulxS9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
rekrutujesz? jakie branże?


@interface: Nie, jestem szefem dzialu. A jako firma rekrutujemy wszystko czego moznaby sie spodziewac po miedzanorodowym korpo IT - od recepcjonistek, poprzez obsluge klienta az po programistow i analitykow.
  • Odpowiedz
@exdeath44: Doswiadczenie, innowacyjnosc, jezyk angielski. W marketingu nikogo nie obchodzily zadne papierki i certyfikaty, tylko moje umiejetnosci, nie wiem jak to moze wygladac w IT.

@yeloneck: Haha raczej nie, nawet stazystow tylko garstke bierzemy i prawie tylko z nowozelandzkich uniwersytwtow ale pelno opcji na working holiday tu jest
  • Odpowiedz