Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie jedną rzecz, już jakiś mirek się wypowiadał, że gocha jest w stadium alkoholowej choroby, gdzie jedynym następnym etapem jest śmierć.

Niestety oglądając to i dając donejty dorzucacie się do tego, że to nastąpi.

Pomyślcie o tym, rozwaliła mnie wizyta ojca z synem, dorosły człowiek powinien o tym wiedzieć.

@danielmagical zastanów się co robisz, gdy matka umrze, wytłumaczeniem nie będzie "że nie chciała iść na leczenie" ty musisz ją do tego zmusić, przy czym odbieranie alkoholu na tym etapie jest też złe bo może zabić, wybierz drogę póki nie jest za późno. Będziesz czekać aż się zapije bo tak łatwiej?
#danielmagical
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawiD860: @mcr90: Prawda jest taka, że Daniel jest bardzo związany emocjonalnie z matką i nie zaryzykował by wysłania jej na przymusowe leczenie i tego, że znienawidzi. A ona jest już w takim stadium, że go znienawidzi za to.
  • Odpowiedz
@DawiD860: Nawe jeśli 1 na 100 osób przymusowe leczenie pomogło to uwierz mi, że warto. Żaden alkoholik nie poprosi o pomoc. To jest choroba, do której leczenia potrzebna jest rodzina i jej wsparcie. Zmuszenie do leczenia czasem potrafi uratować życie.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Tylko ze ona jest w takim stadium ze malo kontaktuje ze swiatem, myli godziny dni wydarzenia ciagle powtarza to samo mimo ze minute temu to mowila. Nie pamieta rzeczy ktore sie do niej mowi w tym samym dniu, pije rano na sniadanie 3-4 piwa to juz jest wrak czlowieka mimo ze wszyscy tam w domu udaja ze jest inaczej
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Według Ciebie tak wygląda emocjonalna więź z matką? Gocha odkąd zaczęły się strimy schudła z 10kg. Gruby zamiast spiąć dupsko i pokazać, że dba o rodzinę to kupuje jej a-----l, zostawia przed komputerem i pozwala wyzywać ludziom za 3zł..... Gocha mimo, że jest alkoholiczką to ma też uczucia i boi się, że kiedyś dzięki Grubemu dostanie cegłą w łeb. Wcześniej też mieli problemy, był kurator, długi.... a teraz mimo,
  • Odpowiedz
@Gently: No i co miałby niby zrobić zeby przestała pić? Myślisz, że ona nie piła dawniej? Jak ona już 2 lata temu tak robiła jak daniel strimował i co? Ona jest dorosła, upijała się ciagle, nie dbała o rodzinę to myślisz, że co teraz Daniel zacznie robić?
  • Odpowiedz
@Gently: Chodzi o to, że on ją traktuje jak swoją kochaną mamę i lgnie do jej okazywania uczuć nie widząc tego, że jest n------a. Mówi np. "moja mama mi bardzo pomaga" a przecież ona NIC nie robi, oprócz przypadkowego alkoholowego bełkotu i pozwolenia przebywać w jej domu. Jak czegoś nie potrafi lub nie umie sobie poradzić, to woła od razu matkę etc.
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: Nie dbała o rodzinę, bo jest chora. Alkoholizm jest chorobą. Jak zaczynała pić, mogła sobie wybrać czy chce iść z dziećmi na lody czy kupić pół litra. Teraz nawet jakby chciała mieć taki wybór, to go nie ma, bo jest uzależniona......... Kocham swoją Mamę nad życie i gdyby Ona miała taki problem, to nawet gdyby stawiała opór, uciekała z ośrodka po 20 razy to dalej bym pomagała, bo świat
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Bo Gruby ma dwie lewe ręce do wszystkiego. Jest kaleką życiową i nawet nie próbuje tego zmienić. Pewnie na swój sposób ją kocha, ale zachłysną się tą kasą i boi się odcięcia donejtowego źródełka... A wiele razy widzieliśmy jak strimy wyglądają gry Daniel je sam prowadzi... Bez n-------j Gochy, przygłupiego Baobaba, gadatliwego Małysza i bohatera z Poznańskiej 90 ten potężny strimer nie ma nic do zaoferowania...
  • Odpowiedz
@Gently: Była chora? Kiedyś przecież był ten przełom, że przestała pracować i zaczęła pić i z tego co ona mówi to bylo to z 15-20 lat temu. Oprócz tego co chwile z innym facetem, myślisz, że Daniel ją tak będzie traktował jak Ty swoją matkę? Co to za porównanie z d--y w ogóle. On się boi żeby jej długów nie przejąć i jak przeżyć a nie użerać się ze starą
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: Nie deliberuję nad czyimś sumieniem (bo Gruby go nie ma)... Ani Ty ani ja nie wpłyniemy na ich decyzje. Znamy historie Gochy z opowiadań, chociaż na połowę trzeba brać poprawkę, bo jej się wiele rzeczy myli. Margaret pije od dawna, Daniel wiele razy mówił, że było im ciężko, bo nie było pieniędzy, ale nigdy nie słyszałam (być może przegapiłam), żeby matka ich biła, wychodziła na parę dni i zostawiała
  • Odpowiedz