Wpis z mikrobloga

mam tego dronika z cebuli za 7ziko co kiedyś była a dokładnie Eachine H8 Mini, tylko przy wyciaganiu baterii z ladowarki musialem naruszyc cos i nie chce sie ladowac, wiec mysle zeby kupic nową, ktos kupowal? lepiej 150 czy 260mAh? Przy oakzji chyba kupie kabel od ladowarki gdyby to jednak on byl uszkodzony #banggood #gearbest #aliexpress #drony #eachine #h8mini

a pamieta ktos moze jak sie zachowuje dioda w tym zoltym kabelku do ladowania jak sie podepnie baterie?
Wirtuoz - mam tego dronika z cebuli za 7ziko co kiedyś była a dokładnie Eachine H8 Mi...

źródło: comment_O5wAbQu0jFoNpWYZDgsJrLmD572xQ2UG.jpg

Pobierz
  • 25
@Wirtuoz podczas ładowania kabel migal na czerwono, po naladowaniu gasł, ta większą bateria jest cięższa, więc czas latania będzie w przybliżeniu taki sam
tylko przy wyciaganiu baterii z ladowarki musialem naruszyc cos i nie chce sie ladowac


@Wirtuoz:

albo jest za bardzo rozladowana... podlacz ta baterie na chwile (~pol minuty) bezposrednio napiecia okolo 4,5-5V (np do portu usb) a pozniej juz laduj normalnie z ladowarki :) - powinna ponownie wykrywac akku.
zdecydowanie 260mAh, prawie 2x dłuższe latanie, niecałe 10 minut można się pobawić.


@jaguar963: żebyś godziny od razu nie wylatał. ;-)

@Wirtuoz: bierz 150 45C lub 260, czas lotu niewiele dłuższy ale nie o to tu chodzi. Zwykła 150 daje za mało prądu i dlatego na 260 poczujesz więcej mocy, a najlepiej kupić 150 45C z 5 sztuk, będzie petarda
@Wirtuoz: tak, są droższe (taniej w pakiecie 5szt), ale jak chcesz tanio spokojnie możesz wziąć tańsze 260 (w h8 mini się sprawdzają, w furibee f36 już nie, mam obydwa)