Wpis z mikrobloga

Twierdza Daniela Magicala

Miejsce jest wspaniałe, gorąco polecam wszystkim. Z jedenastego piętra lata tam miejscowy rekin rzucający jajkami, trzeba przyznać, iż jest to anielska atrakcja. Spotkałam tam również Małysza, który podlewał swój Baobab, zdziwiła mnie ta sytuacja, bo skądże Baobaby w Polsce. Z przykrością muszę dodać, że spotkałam tam Goluma, którego naprawdę się przestraszyłam, po krótkiej rozmowie odbytej z miejscowymi mieszkańcami, w tym z jej synem, dowiedziałam się, iż Golum ma na imię Margaret, a przemianę w Goluma odbyła podczas pełni księżyca, podczas której Mag Medusa swoją MACZUGĄ przywołał wróżkę nazywającą się Nosacz. Nosacz, wraz z synem pani Margaret, stworzyli miksturę zwaną potocznie ''Kociołek Menelixa''. Obrzęd odbył się 02.04.2017 roku, w obrzędzie towarzyszyli m.in Kutafonix- Potężny gej i szanowany przez wszystkich czarownik. Obrzęd wyglądał następująco: Pani Margaret trzymając szklankę i obraz św. Jana Pawła II podchodzi do Jacy (Miejscowy budowlaniec, mag). Jaca swoja magiczną chochlą nabiera miksturę po czym wlewa ją do szklanki. Margaret wypija miksturę, w Goluma zamienia się dopiero po 24 godzinach. Chciałabym jeszcze coś napisać o tym jakże ważnym wydarzeniu, ale niestety i z wielkim bólem serca muszę się przyznać, że zapomniałam niektórych ważnych, czasem mniej, faktów.

Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce, szczególnie z dziećmi

#danielmagical
  • 1