Wpis z mikrobloga

No jak tam kryptomaniacy? Dupska już siwe? he he, zjazd #bitcoin'a z 43 mld. $ kapitalizacji do 33 mld. $ w niecały miesiąc, do tego zjazd z 2800$, do 2000$, hajs zarobiony? A mówiłem wychodzić z tej bańki bo to jebnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andris00: Siwą dupę i plucie sobie w brodę to mam od 2009 kiedy przypadkowo dostałem od wujka z australii równowartość $40USA. I z początku chciałem za $5 kupić ten dziwny wtedy twór. NIestety stwiedziłem, że to jakiś wałek i kaska się przejadła/wydała/ zniknęła. Dodam tylko że w 2009r. 1$ = 1309 BTC.
  • Odpowiedz
@Andris00: No I co ze spada? jak spada to warto kupowac, co myslisz ze Bitcoin zniknie? to chyba z #!$%@? na glowe sie zamieniles, siejesz tylko ferment nie potrzebny. Bitcoin teraz jest przed pracami do ulepszenia tej waluty, nie ktorym sie to nie podoba dlatego jest teraz zjazd pewnie zejdzie jeszcze nizej, ale z czasem wroci na swoje miejsce.
  • Odpowiedz
@Andris00: uważaj żebym ja Ci nie zrobił zdjęcia ;) mam 0BTC, inwestuje w shitcoiny bo tam można najwięcej zarobić/stracić. Jak wspomniałem, nie znasz się na giełdzie ale rzucasz jak dziecko w kołysce
  • Odpowiedz
@pawlo74: Kolejny do zdjęcia :D

@sebastian-tuszynski: Jak się podzieli to się umocni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakie to są podstawy, żeby bitcoin dalek rósł, albo chociaż utrzymał swoją wartość?

Liczba transakcji z jego udziałem cały czas spada od 2 miesięcy, kiedy miał swojego peaka.
  • Odpowiedz
@Andris00: Po to go ulepszaja zeby transakcje byly sprawniejsze, bo teraz zamulone sa strasznie. Nie widze przeszkod zeby Bitcoin mial isc w dol z cena po 1 Sierpnia, chyba ze faktycznie sie rozdzieli to wtedy moze Bitcoin 1 byc wart 1500$ a Bitcoin 2 np 500$... Zreszta nie widze waluty ktora mogla by wyprzedzic Bitcoina, Ethereum lezy, Zcash za wczesnie, Dash moze, Ripple tylko jesli banki zaczna go uzywac.
  • Odpowiedz
Jak się podzieli to się umocni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andris00: jak posiedzisz jeszcze troszkę w tym interesie to będziesz wiedział, że bitcoin ma własne laboratorium taki testnet z prawdziwą kasą, nazywa to się altcoiny i właśnie stąd wiemy, że się umocni gdyby nawet podzielił się Tak było na ETHF, który podzielił się a wartość obydwu łańcuchów teraz jest dużo wyższa niż przed podziałem. Co Ty
  • Odpowiedz
@pawlo74: ETH straciło 1/2 swojej wartości, zresztą bańka na bitcoinie umocniła też drugą najpopularniejszą walutę czyli ETH, spadek bitcoina= spadek eth, a spadek eth= spadek bitcoina, takie błędne koło :)
  • Odpowiedz
@Andris00: ETHF umocnił się bardzo po podziale. W obozie tych co sfałszowali historię blockchaina zapanował spokój. Pozbyli się opozycji, która nie zgadzała się z nimi i mają wolną rękę, mogą teraz fałszować do woli nikt im nie zabroni. Mają pewność, że żaden hakier im nie straszny bo jak coś to zrobią bailout. Z kolei opozycja ma swój łańcuch niefałszowany i nawet zdobyła nowych inwestorów, popleczników ze środowiska bitcoinowego. Nie masz
  • Odpowiedz