Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem ze boxdil ( gównotuber ), który latami zbierał gimnazialistów na gównoclickbajtach i kradzionym kontencje uzbierawszy ponad milion subskrajbersów, jego największym rekordem na streamie było ponad 62k ludzi oglądających w tym samym czasie. A taki plebs patological, którego internet poznał tak konkretnie dopiero co 3 miesiące temu, ze swoimi "marnymi" 150k subami ( w porównianiu do ponad miliona subskrajbersów boxdila) pobił rekord boxdila (i przy okazji największy rekord ogółem jeśli chodzi o streamy na polskim yt) mając ponad 63k osób oglądających w tym samym czasie XD Ale tych topowych gównotuberów pewnie piecze dupa od tych chuków ich pękających dup, a pewnie najwięcej tego megalomana boxdila ( nie jednokrotnie w internetach i na wypoku się podniecał, że na streamach na polskim youtube rekord należy do niego i jest to ponad 62k osób) XD
Magical, kocham cię!

#danielmagical #polskiyoutube #boxdel @BOXDEL @danielmagical #stream #patostream #patologia #bekazpatologi #dymy #tibijskiedymyhere
Magicaldymytibijskie - Czy ja dobrze rozumiem ze boxdil ( gównotuber ), który latami ...

źródło: comment_Zra4BxzQgWTu66NNwRb4fK86B1ZySHhy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz