Wpis z mikrobloga

Kontynuacja wątku z TEGO wpisu.

Więc ponownie taguję #okulary z #aliexpress ze sklepu #veithdia trochę #itemyzchin i przechodzę do aktualizacji.

Na Ali wysłałem wiadomość, nie przez dispute, z opisem, linkiem do YouTube i zdjęciem.
Dostałem wiadomość, że zdjęcie widzi, filmu nie może obejrzeć (bo pewnie #cenzura ) ale dostałem numer na WhatsApp więc tam wszystko wysłałem.

Efekt: "thank you for your video,dear,i find the question,don't worry,i will send a new one to you."

I teraz zaproponowałem nowe rozwiązanie:
Kupię nowe, Majferend zmieni cenę na $1 i wtedy zapłacę.

Dlaczego $1 a nie za free?
Bo okulary mi zostają a z nimi etui, ściereczka itd. Okulary teoretycznie można używać, może nie do auta bo zniekształcają trochę obraz w miejscu wady ale na grilla będą OK. Do tego brałem "niebieskie" a teraz zamówiłem szare (ale ten sam model, tylko kolor inny).

Sprawa pierwszych jest już zamknięta, drugie czekają na wysyłkę jako nowe zamówienie za $1.

WIN <--> WIN według mnie

A i prawie zapomniałem. Do nowych okularów wysyła już nowe etui takie jak na fotce.
Pobierz kruprz - Kontynuacja wątku z TEGO wpisu.

Więc ponownie taguję #okulary z #aliexpre...
źródło: comment_fDGWfWKFKG6RmbXqpEyAJautdZ9u0GzF.jpg
  • 11
@Colek: Ja na razie też. Trafił mi się egzemplarz z wadą ale podejście fajne. Gdybym nie zmieniał koloru itd to by wysłała za free a tak tego dolca zapłaciłem za moje zmiany na które w sumie nie musiała się zgadzać :-)
@kruprz o to fajnie, że sprawa pozytywnie załatwiona. Jest w czeluściach jeszcze jeden Mirek co ma z nimi spór. I sam jestem ciekaw kiedy się rozwiąże, bo gdy złożył spór podali mi od razu numer nowej paczki, aby tylko spór zamknął... Więc czekamy albo robią w #!$%@? albo będzie miał więcej szczęścia niż nawet Ty ;-)
@KLIFord ja płaciłem tego $1 bo sam chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo majfrend sam proponował wysłanie drugich za free a ja zaproponowałem że wybiorę sobie nowy kolor i zapłacę tego dolara ( ͡° ͜ʖ ͡°)