Wpis z mikrobloga

jako ,że zbliża się nowy sezon #graotron na #hbogo organizuje nowe #rozdajo, do zgarnięcia 3 miesięczna subskrypcja HBO GO wraz z pakietem filmów na VOD.pl na 6 miesięcy. Tradycyjnie losowanie zwyciężcy spośród osób plusujących ten wpis jutro w godzinach popołudniowych/wieczornych po przez mirkorandom.


zainteresowanych nabyciem takiej subskrypcji zapraszam na axe.sklep.automator.pl lub ebay.pl
axe864 - jako ,że zbliża się nowy sezon #graotron na #hbogo organizuje nowe #rozdajo,...

źródło: comment_prZijINxkgJTsMK5IT7rV2xmJki7jAf9.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Dabrus: jest legalne ponieważ rejestrujesz sie normalnie na stronie hbo, bez żadnych przekrętów , wiadomo że dostawca nie powie skąd je bierze bo wszyscy by zaczeli sobie je sprzedawać, ja osobiście podejrzewam że gościu ma jakiś lombard czy sklep z telefonami, nastukał sobie tych kodów z promocji i teraz sprzedaje
  • Odpowiedz
@axe864: jest pozornie legalne, bo nadal nie wiadomo, skad sa kody. Moze sprzedawca ma lombard, a moze je generuje w nielegalny sposob. Albo ma kradzione vouchery. Dla mnie 100% legalne to 100% legalne. A stronka zrobiona na szybko bez zadnych danych oraz tajemniczy dostawca to nie jest 100%.
  • Odpowiedz
@Dabrus: Może masz rację, raczej się nie dowiemy skąd je bierze ,ale ja tam korzystam już z 2 kodu i jestem zadowolony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@axe864: przed pierwszym odcinkiem trzeciego sezonu Twin Peaks szukalem legalnej metody na HBO go ale bez podpisywania umowy się w naszym kraju nie da. Wielkie dzięki mirku za cynk, wlasnie kupilem i aktywowalem.

PS. HBO - zawitajcie moze do XXI w. Spotify i Netflix maja takie fajne modele biznesowe, co Wam szkodzi zaaplikowac podobny do GO?
  • Odpowiedz
@axe864 jak masz możliwość to zapytaj się tych guwniakow z hbo go kiedy się ogarną i zrobią aplikację na ps4. I kiedy bedzie 1080p i dźwięk 5.1 bo w hbo go jak w lesie.
  • Odpowiedz
@axe864: Dzięki mireczku za cynk.

Ja to bym HBO z chęcią rzucał kasą w monitor dla takiego GOT ale ich polityka skutecznie ostudza mój zapał.
W końcu sobie nadrobię Westworld i może parę innych tytułów przy okazji ;)
  • Odpowiedz