Wpis z mikrobloga

@wykop-wykopek: @chanelzeg: Czyli u mnie trochę lepiej, bo mój ojciec jest nie tyle członkiem sekty smoleńskiej, co po prostu przeciwnikiem Tuska i Petru. I tak się zastanawiam, czy to nie taki hejt w babskim stylu, że oni są młodsi, więc siłą rzeczy przystojniejsi, przy kasie itd. A Kaczyńskiemu nie ma czego zazdrościć. Razem z Antkiem są niewiele od niego młodsi.
Ja mu np. pokazałem filmik o "takiej córce leśniczego", to
@wykop-wykopek: @chanelzeg: @Aironik:

Mój ojciec ani nie hejtuje, ani nie łyka wszystkiego (tak twierdzi przynajmniej), a głosował. I wcale nie wiem, czy by nie zagłosował raz jeszcze, mimo że niby widzi co się dzieje (częściowo przynajmniej, całości nie ogarnia) i zgadza się, że niedobrze. Bo 500+ i katolickie pisemka popierają.
Mój ojciec ani nie hejtuje, ani nie łyka wszystkiego (tak twierdzi przynajmniej)


@Andreth: Mój mówi, pytany po co to ogląda (Wiadomości), że może oglądać jedno, a myśleć drugie. Tylko gdzie tu sens, skoro tak? Czasem przełączy na TVN24, ale tak jak i mnie, denerwują go reklamy, a reklamodawcy z publicznej przenieśli się do prywatnych stacji...

Ale jak tak widzę co się #!$%@? w TVPiS, to TVN24 jest mega obiektywny. Niedawno miałem