Wpis z mikrobloga

To co się obecnie dzieje poza grą


@Jubei: Czyli nic się nie zmieniło. Gra dalej jest #!$%@? tylko ma "dobry" marketing. xD
Also - r/NoMansSkyTheGame, największe siedzisko zaślepionych fanbojów w internecie.
@Jubei Mnie WT ciekawi. Jednak nie ma się co napalac na niewiadomo co bo znów będzie rozczarowanie. Patrząc na włożona prace w WT to następny patch powinien być jednak duży. Pewnie zaplanowana jest jakaś seria aktualizacji. Choć wolałbym aby twórcy zamiast nakrecac hajp pokazali konkrety jakieś. Tak czy owak czekam z umiarkowanym optymizmem.
@Nicolai hmm.. Teoria o naciskach Sony jest coraz bardziej prawdopodobna. Ta gra została jakiś rok, może dwa lata zbyt wcześnie wydana.

@Jubei Studio od początku powinno być większe. W grze ewidentnie widać niedorobki techniczne. Z tak małym zespołem jak przed premierą to byśmy na ta grę jeszcze z 5 lat czekali i przez ten czas by się zestarzala.
Walking Titan


@Jubei: możesz jakieś TL;DR zrobić? Ja kupiłem i mimo hate-u nie żałuję mocno, choć rozegrałem ledwo kilkanaście godzin bo potem powtarzalność zrobiła swoje...