Wpis z mikrobloga

Xiaomi Scooter m365

Świetna zabawa, polecam ()
Fajnie jeździ, stabilny, szybki.
Fajnie tłumi nierownosci, lepiej niż się spodziewałem.
Ma ma dobre hamulce, ale wiem że czasami coś tam kombinują i ustawiają na mocniejsze, u mnie jest ok.

Można podjechać na niskie krawężniki, i jeździć po nierównym terenie, ale polecam ścieżki rowerowe, ewentualnie chodniki z polbruku też są spoko.
Chodniki ze starej płyty mniej komfortowe, ale można spokojnie jechać. Po trawie teraz daje radę, ale trochę się slizga.

Manetka do sterowania prędkością jest wygodna, hamulce lekko sie używa, i jak pisałem są mocne.

Narazie zrobiłem tylko kilka km, ale już jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygląda bardzo porzadnie i nie jest dziecinna, jest Duża, zdjęcia tego nie oddają, ale ma 110cm długości.

Jeździ wystarczająco szybko, chociaż te 30km/h na dobrej drodze można byłoby pomykać.

Z wad:
1) szkoda że nie startuje sam, tylko trzeba popchnac.
2) aplikacja która za każdym razem łączy się od nowa z hulajnoga, powinno to być lepiej rozwiązane. Tym bardziej że znajduje hulajnoge dopiero za drugim szukaniem.
3) skrzypi po kilku km, ale to standard, i można to naprawić.

Przesyłka z #gearbest szła wyjątkowo długo bo miesiąc, mimo że to była ta szybsza (8-18 dni).
Teraz wysyłają pociągiem i jest do 40 dni (roboczych) czas oczekiwania.

Paczkę przyniósł kurier DHL, tracking był martwy do wczoraj. Wczoraj wylądowała w UK i dziś już u mnie.

A i zapakowana jest bardzo starannie, przed jazdą trzeba przykręcić tylko kierownicę na 4 śruby (klucz w komplecie). Moja była naładowania do połowy.

Jak macie pytania to dawać ()

#xiaomi #hulajnoga #m365 #gearbest
lukaszlukasz - Xiaomi Scooter m365

Świetna zabawa, polecam (。◕‿‿◕。)
Fajnie jeździ, s...

źródło: comment_R09h4EsWFtcRhhzjH55POuHb1GvBlrM2.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: Według mnie brak startu to pozytyw, bo strasznie dużo energii potrzeba, aby wystartować i byłby mniejszy zasięg, a tak wiesz, że tego nie ma, odpychasz się (spalasz kalorie), a elektryczna hulajnoga więcej przejdzie - win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz