Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie sklepu morele.net ponieważ są o nich złe opinie odnośnie serwisu zwłaszcza.
Czy te wszystkie opinie to prawda? Z jaka była obsługa z ich strony podczas gwarancji?

#pytanie #morele #komputery #pcmasterrace

Czy w Morele oszukujo

  • Nie oszukujo 60.0% (39)
  • Nie oszukuje ale nigdy nic tam nie kupiłem 4.6% (3)
  • Oszukujo ale nigdy nic tam nie kupiłem 6.2% (4)
  • Oszukujo 29.2% (19)

Oddanych głosów: 65

  • 8
Nie wiem hak wygląda u nich gwarancja, bo nigdy na gwarancję nic nie oddawałem, ale:
- w #!$%@? rzeczy kupiłem od nich i nigdy nie było żadnych problemów
- raz oddawałem dysk twardy na mocy prawa, że w ciągu 14 dni mogę zwrócić towar bez podania przyczyny, to nawet kasę za kuriera oddali.
@jemcoll:
@jemcoll: zależy jak trafisz
odsyłałem parę rzeczy, niektóre po kilku dniach wracały wymienione/naprawione, a niektóre reklamacje ciągnęły się nawet dwa miesiące(jak ponad miesiąc morele nie zmieni statusu o reklamacji wyskakuj z mordą i dostaniesz w 90% nowy towar)
@jemcoll: jak odbierasz sprzęt to uważnie sprawdzaj czy dostałeś to co zamawiałeś. Widziałem już sytuacje, że klient dostawał wolniejszy ram(ale firma ta sama więc na pierwszy rzut oka wszystko gra), inną wersję karty graficznej itp.
@jemcoll: Sporo zamawiałem w tym sklepie (sobie i rodzinie, znajomym, do firmy) i moim zdaniem poziom obsługi spadł strasznie w ciągu ostatniego roku. Potrafią żonglować dostępnością towaru, zmieniać daty odbioru w netpunkcie już po złożeniu zamówienia, wysyłają używany towar i rżną przy tym głupa. O anulowanych zamówieniach, pomimo rzekomej dostępności, nawet nie będę pisał. Moim ostatnim zamówieniem u nich było gpu za 1.5 kloca. Dostałem używaną, porysowaną i zakurzoną kartę, ze