Wpis z mikrobloga

Lamparci wpadli w panikę i rakiem wycofują się ze swych sensacji, zwalając winę oczywiście na "dziennikarzy i pewne grupy". Wczoraj triumfalnie obwieścili, że "zakończyli oficjalnie pracę nad sprawą śmierci Karoliny Kaczorowskiej", sugerując przy tym, że aresztowanie niejakiego Kamila P. ma związek z ich działaniami w sprawie Kaczorowskiej, a także M. Żuk ("Dzięki działaniom operacyjnym i ustaleniom, nie tylko naszym, ale również Policji i Prokuratury, Kamil P. (ps. Złoty), podejrzewany między innymi w sprawie Karoliny Kaczorowskiej przebywa obecnie w areszcie śledczym. Dodatkowo weryfikowane są jego powiązania ze śmiercią Magdaleny Ż..")

Dzisiaj chłopcy milczą na ten temat, a w swym bełkotliwym i niechlujnym dementi na temat Kamilów Złotych, nawet się nie zająknęli, by odpowiedzieć na dręczące publikę pytanie : jaki jest efekt wartego 120 000 ich śledztwa w sprawie Kaczorowskiej?
Jeśli oni w ten sposób rozwiązują wszystkie zlecenia to może lepiej niech się nie wychylają i publicznie nie obnażają swego dyletanctwa, bo nie znajdą naiwnych, którzy zechcą skorzystać z ich usług.
https://www.facebook.com/DetektywiLampart/posts/1415508955151398

#magdazuk
  • 26
@1korner: Agencja bazująca na informacjach od foliarstwa które widząc aresztowanie osoby o takim samym imieniu i nazwisku od razu stwierdziła to w 100% złoty nie weryfikując prawdy. Podesłali info biuru kota które robi to samo co rutek korzysta z darmowej reklamy dzięki śmierci chorej psychicznie Polki.
@1korner: @Mastersoon: Chorej psychicznie Polki? Zamieszanie jakie jest tworzone dookoła sprawy jest tylko i wyłącznie zbiegiem okoliczności a zachowanie pewnych osób i grup nie daje powodów do myślenia?

Domyślam się, że jeśli stwierdzę iż na świecie czymś często spotykanym jest gdy mafie sponsorują prywatnych detektywów i wynajmują ich do zacierania śladów i mataczenia, zatrudnia się także całe grupy płatnych trolli do poddawania w wątpliwość i ośmieszania prawdziwej wersji wydarzeń sprowadzając
@dioxyna: Drogi mistrzu erudycji - jak wyobrażasz sobie poplecznictwo w internecie po zakończeniu pracy prokuratury? Czy uważasz, że prawdziwa wersja nie istnieje i dopiero fakt ustalenia jej przez prokuraturę stwierdzi jej prawdziwość - ciekawe podejście do świata - już wielu próbowało tego typu światopogląd innym wciskać... nie masz czasem ochoty wyjechać do Korei Północnej - zrobiłbyś tam karierę z taką mentalnością ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eDBX37txWmRRyV6E: Otóż mysle, ze prokuratura ma głęboko w d4 jakieś komentarze na wykopie. Każdy pisze co chce. A jeśli juz według Ciebie mamy do czynienia z masowa akcja-dezinformacja, nie pozostaje nic innego jak to udowodnić.
@dioxyna: Udowodnić? Dopóki nie będzie oficjalnej wersji wszystko jest w kwestii domysłu - proszę udowodnić wersję z chorobą psychiczną zanim poda się ją jako coś pewnego - gdzie ja napisałem jakiekolwiek stwierdzenie oprócz ogólnych wywodów logicznych? Wywód logiczny owszem można podważyć i takie jest zadanie tego kto się jemu sprzeciwia - więc zapraszam do logicznego podważenia tego co napisałem.

Jeśli zaś chodzi o jedyne stwierdzenie którym się posiłkowałem (i to w
@eDBX37txWmRRyV6E: Doskonale rozpoznaje te uszczypliwe wspominanie o płatnych trollach. To nic nowego. Jak ktoś ma inne zdanie a brakuje argumentów by je zbic, lub mu wyjątkowo doskwiera inny punkt widzenia oskarża sie go o trolling. To nie pierwszy temat i nie ostatni. Wszyscy posługujemy sie wiedza dostępna publicznie, z tv, gazet itp. Każdy ma prawo mieć swoja hipotezę i nie trzeba go atakować z rozpedu i oskarżać o trolling bo nie
@dioxyna: Proszę mi tutaj nic nie imputować. Nikogo nie oskarżyłem o nic, jedynie stwierdziłem fakt iż trolling (szczególnie ten płatny) jest obarczony karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat z artykułu 239 paragraf 1 Kodeksu Karnego - a to jest zdecydowana różnica niż oskarżenie kogokolwiek o cokolwiek.

Rozumiem iż z niektórymi osobnikami należy rozmawiać jak z ludźmi upośledzonymi więc tłumaczę kolejny raz: Jest zdecydowana różnica pomiędzy trybem przypuszczającym a
@dioxyna: Z niczego się nie wykręcam i po raz kolejny proszę o zaprzestanie imputowania mi czegokolwiek. Cały czas podtrzymuję wszystkie moje stwierdzenia, przemyślenia oraz wnioski. Nikomu nic nie insynuuję a jedynie publicznie głośno się zastanawiam nad pewnymi zjawiskami zachodzącymi zarówno w całych w społeczeństwach jak i na poziomie jednostek.

Czasem można poczynić bardzo ciekawe obserwacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dioxyna: Prosiłem aby przestać wypowiadać się w moim imieniu, doskonale daje sobie samemu z tym radę. Stwierdzenie czy samemu coś traktuje poważnie czy nie leży kompletnie poza twoimi kompetencjami i można to traktować za szczyt chamstwa. Jeśli nie rozumiesz treści przekazu lub/i intencji autora to proszę nie wypowiadaj się w danej dyskusji, oszczędzisz sobie i innym czas.
@dioxyna: Też tak sądzę, z tego powodu z niczego się nie wycofałem, jedynie uświadomiłem rozmówcę iż od początku źle mnie odbierał. Niestety nie każdy rozmówca przyjmuje tego typu wiadomości pozytywnie...
@eDBX37txWmRRyV6E: Pytam zatem, oświec mnie przyjacielu, w jakim celu napisałeś tutaj o płatnych trollach opłacanych przez mafie? Bo znam ten machanizm doskonale z całkiem odrębnych tematów i nie jest on niczym innym jak tylko głupim atakiem i próbą zdyskredytowania drugiej strony. Zatem, jaki cel? Mam to brać powaznie pod uwagę czy jednak pod nosem bełkotałeś?
@dioxyna: Proszę nie nazywaj mnie przyjacielem, nie znamy się i wątpliwe aby ten stan kiedyś uległ zmianie. Jaki był cel? Cel czysto informacyjny - aby doinformować potencjalnych trolli o tym iż dopuszczają się przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności od trzech miesięcy do lat pięciu. Nikogo nie ostarżyłem o dopuszczanie się takiego czynu - nawet gdybym był w posiadaniu dowodów to nie oskarżyłbym publicznie a dostarczył owe dowody do odpowiedniego organu państwowego.
@dioxyna: Tylko tam gdzie znajdują się tacy co się bardzo obruszają gdy słyszą, że w sprawnie działającym systemie sądowniczym za płatny trolling jest realna i nieunikniona kara, jak wiadomo zwiększa to szansę na dotarcie wiadomości do większego grona adresatów. Widzisz, gdybym miał bełkotać pod nosem to szanse na dotarcie treści do zainteresowanych byłyby znikome.