Wpis z mikrobloga

@mtvsh: Taa a potem i tak się okazuje że ktoś nie umie komputera uruchomić. 80% osób piszących że mają opanowany pakiet office, nic nie wiedzą o komputerach x.X
Wiem co mówię. Helpdesk here

Jak mi babka raz uruchamiala komputer klikając na przycisk na stacji cd i przy mnie patrząc mi w oczy mówi że nie działa komputer...
Na to stanowisko na którym pracowała jest wymagany w miarę zaawansowany excel. Może nie
@Ukochany: Solvera pamiętam, nie jest trudny. Wystarczy znać parametry i to co trzeba wyliczyć, diagramy (w sensie wykresy????) no i formułki/procedury rekurencyjne/warunkowe też coś kojarzę. Ale coś polecasz? Jest kanał na YT ExcelSzkolenie ale jeszcze nie zaglądałem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mtvsh: jak umiesz korzystać z formuł i wiesz gdzie jest google, to do zwykłej pracy biurowej jest gut. Może poucz się korzystania z makr, chociaż ludzie jak piszą "zaawansowany excel" to nigdy nie znają makr. (przynajmniej nie u mnie w robocie)
A do pouczenia się hmm. Można.. Tylko po co?

U mnie w pracy też pytali. Słyszałem że są jakieś kursy od tego. Ktoś robił jakiś kurs online i ponoć się