Wpis z mikrobloga

@Mrokquasar: ja pracuję w branży, gdzie sprzedaję telefony - używałem kilkadziesiąt modeli - i najbardziej pasowały mi telefony z windowsem (8.1). Ale najwięcej możliwości mają te z androidem. Musisz sam spróbować, poznać, itp. Tutaj wiadomo, nikt Tobie dobrze nie doradzi. Ale jak się zdecydujesz na samsunga, to tylko bierz flagowce (s6, s7, s8) Serii A i J nie polecam.
@Mrokquasar: wiesz, mi ten s8 tez sie podoba, piekne ma kolory, dziala bardzo plynnie, ale android to moja zmora (kiedys jak oddalam iphona do naprawy to musialam pozyczyc od rodzicielki starego samsunga - masakra, czulam sie jak bez reki i nie umialam nawet zadzwonic w pierwszy dzien) , takze ja bym sie bala zaryzykowac, ale kto nie ryzykuje ten nie spija smietanki :)
@Mrokquasar Ja przesiadłem się z 6s na s7, system chodzi minimalnie wolniej, aplikacja Facebooka to gówno a poza tym to jest naprawdę fajnie. Jak kupujesz androida to tylko flagowce bo się naprawdę zawiedziesz, kup najlepiej s7 edge na próbę i podejmij decyzję czy zostajesz czy nie