Wpis z mikrobloga

#samochody #cokupic #autokomis
Szukam samochodu, nie mam dużego budżetu (4-5k) i szukam czegoś na podtlenekbiedoty LPG na pewno. coś polecacie może? samochód nie będzie dużo jeździł, ale szrota totalnego nie potrzebuje.

Myslałem nad:
Volvo V40 1997-2000
astra g też chyba coś koło 2001 roku.
peugeot 206 (ale to gówno małe)
co do Lanosa np. mam godność ( ͡ ͜ʖ ͡)

może ktoś co poleci?
  • 19
@Syndram: jak chcesz udany zakup za taką kwotę, LPG i trochę luksusu jak klima i elektryczne szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°) to polecam dołożyć jeszcze z 3-4k jeśli masz taką możliwość i szukać wśród fiatów stilo
@Syndram: jakbym chciał pośmieszkować to bym napisał dołóż 300k i kup coś porządnego, rozumiem że taki budżet, okey, zważ na to że i tak czy siak wyłożysz drugie tyle na to auto czy tego byś chciał czy nie, bo nikt nie przywiązuje uwagi do stanu technicznego aut w tym zakresie kwotowym
@wyporkiewicz: widzę chyba ktoś miał praktyki w GW, wyraźnie napisałem, że jeśli ma taką możliwość, to że taki sobie założył budżet nie oznacza, że go nie stać na coś lepszego, chciałem dobrze doradzić bo jeśli kupi coś w tym przedziale cenowym to i tak w tym aucie utopi te 3-4k bo jak już wspominałem to nie są auta w dobrym stanie technicznym, btw. jak już się bawisz w przyrównywanie proponowanych cen,
@cult_of_luna: własnie patrzyłem te japońce, każdy samochód rdzewieje trzeba by było poczytać jak bardzo rdzewieją te wymienione mitsubishi przez Ciebie.
też są to ciekawe propozycje.
ładna też jest ta avensis i spokojnie idzie taką dostać do 5k
@Syndram: Avensis chyba jest chwalona i nie widzę szrotów tak często jak np. Carismy i M626. Te Mazdy chyba miały lepsze blachy w wersji przed liftem, te koło 2000 mają opinie takie se o ile pamiętam.
Avensis sam szukałem parę lat temu. Stanęło na czym innym (Galant), ale jakbyś chciał Galanta w przyzwoitym stanie to byś musiał pewnie z 2-3tys dołożyć :)