Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że to jest porażka. Pierwszy raz w historii mam tak tragiczne win ratio i stosunek wygranych do przegranych. Przy okazji utrzymywałem się przez jakiś miesiąc w P5, wbiłem do niej dopiero po 7 promo, a wczoraj ponownie spadłem do Golda. Niczego nie idzie wygrać, tylko na normalkach coś pogrywam, bo tam nikt nie tryharduje. Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.


#leagueoflegends i taktycznie: #boldupy #zalesie #nikogotonieobchodzi #noonecares
M.....o - Muszę przyznać, że to jest porażka. Pierwszy raz w historii mam tak tragicz...

źródło: comment_W3haOCKSnn4AI40Mv6r66ovicLiIkkAB.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo Największy problem tej gry to jej gracze. Wszędzie idioci albo trolle. Nie da się normalnie grać. W rankedach jest jeszcze gorzej niż na normalach, porażka. Odinstalowałem to badziewie bo szkoda nerwów, a i tak nie pograsz ;) Powinni jakoś lepiej dobierać graczy, miałem ponad 2k wygranych i grałem z nobami co feedowali albo biegali bezpańsko po mapie. Żal.
  • Odpowiedz
  • 1
@OdyniecBojowy No nie bardzo, możesz chwalić suppa ile chcesz, ale zawsze jest pewne ograniczenie. Nie w każdym meczu możesz roamować, musisz trzymać się adc i tylko bot zależy od Ciebie. Dopiero mid/late game może jakoś zweryfikować Twojego skilla. No ale tu też trzeba by to omawiać pod kątem danego picka.
  • Odpowiedz
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: jakie Ty chcesz argumenty? Support to rola jak każda inna i ma TAKI sam wpływ na grę jak inni, musisz tylko wiedzieć co robić i robić to dobrze, połowa wykopu w goldzie siedzi a robi jakieś tier listy, wyzywa team bo jacy to oni pro nie są a po prostu grać nie potrafią. Skoro uważasz, że supportem nic nie ugrasz to Twój problem i dlatego kisisz się w goldzie.
  • Odpowiedz
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: Mówisz, że supporta mid/late dopiero coś robi. A moje zdanie jest całkowicie odmienne. Gram na dolnej lini adc/supp i z obu tych pozycji w ciągu pierwszych 3-4 min gry widzę jakiego mam partnera i czy gra będzie prosta czy też trudna. Moje zdanie odnośnie supporta jest następujące: Dobry support wygrywa early game na lini. Prowokuje sytuacje nagradzające swojego ADC, wywiera presję na linii, przenosi presję na rzekę i do jungli
  • Odpowiedz
  • 1
@OdyniecBojowy Oczywiście, że supportem ugrasz, myślisz że jak wbiłem platyne? Twierdzę, że nie ma takiego samego wplywu na grę. Nie obwiniam też nikogo za moje #!$%@? win ratio, bo wiem, że ostatnio nie gram 10/10 i mogło być lepiej. Ale jak mówisz mi, że support izi rola i w ogóle ma takie samo znaczenie na grę jak choćby jg, to sorencja xD
  • Odpowiedz
@OdyniecBojowy: Main supp poziom obecnie d1. Supportem ugrasz ale na wyższym elo. Supportami się z niższych dywizji jakoś nie boostuje xD Można sobie od D4 grać bo ludzie już coś tam robią. Niżej to dla ludzi którzy lubili być bici w dzieciństwie i możesz być #!$%@? madlifem a i tak bedziesz przegrywal i mial win rate na poziomie 45%. Support ma najmniejszy wpływ na to co się dzieje w grze w
  • Odpowiedz
@OdyniecBojowy: Solo nie wycarrujesz, zwiększasz tylko % szans na wygranie teamu. Nie masz kontroli nad linią (bo gra was dwójka), nie masz DMG, nie jesteś tankowaty, nie możesz snowballować siebie, masz 50% szans, że trafisz na #!$%@? ADC. Nie mówię tutaj iść na supporta i brać zyrę/branda/malze czy coś z dmg, bo to akurat działa, tylko nie jesteś wtedy supportem bo masz większe dps niż mid przeważnie. Ale o klasycznych typu
  • Odpowiedz
@Szczszcz: Jako Duo bot mam 70% win ratio. Jako supp solo w ostatnich 15 grach mam 11W : 4L, Średni czas gry to 25,8 min (tak policzyłem ostatnie 30 gier).
Więc podtrzymuję, dobry supp i dobre adc = stomp i wygrana w około 18 min.

@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: Zrozumiałem co napisałeś. I przekazuję Ci moje doświadczenie:
w EARLY GAME support robi linię , adc jest tylko od wciskania prawego przicisku myszy i
  • Odpowiedz