Wpis z mikrobloga

Czołem mirabelki i mirki z #szosa oraz #szosowawarszawa !

Ostatnio miałem 'prawie prawie' (brakowało żyletki) bliskie z karetką, która wymusiła pierwszeństwo. Nie było dzwona, ale szosa lekko ucierpiała (tylne koło były trochę w ósemkę) oraz zerwałem linkę z przedniego hamulca (za mocno szarpnąłem (ʘʘ)). Niestety było również OTB i z klamko-manetki gdzieś wypadł o taki wihajster (foto) - który trzyma linkę od hamulca.

Według Shimano ta część ma nazwę "Y6BD98110". Przekopałem się przez internet - ale nigdzie tego w PL nie znalazłem. Może ktoś z was ma starą klamko-manetkę 'na części' ? Moje klamko-manetki to Shimano 105 ST-5500.

Albo może ktoś podpowie, gdzie takie coś mogę kupić (i nie czekać miesiąc na przesyłkę ;(ʘʘ) ) ?
Pobierz Talarkowy - Czołem mirabelki i mirki z #szosa oraz #szosowawarszawa !

Ostatnio mia...
źródło: comment_dyqlnMXYF6mPwNfWt1jKKG7c9Rpzliot.jpg
  • 5
@masash: karetka sobie pojechała zanim sie podniosłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jechałem ścieżką Świetokrzyską od Ronda ONZ a karetka wyjeżdżała z Wallenberga (z placu Grzybowskiego).

Dużych strat nie bylo.. koło wyprostowali mi w moim serwisie za free - bo to bylo koło tam robione. rama prosta, kierownica prosta a lata jazdy na MTB wyrobiły u mnie nawyki bezpiecznych upadków na rowerze ( ͡º ͜ʖ͡
@Talarkowy idz do jakiegos rowerowego moze maja takie dziwne rzeczy. najlepiej do jakiegos ktory od dawna istnieje. ja bym skoczyl do antymeterii na tamce. tam magicy pracuja
@masash: na właśnie w tym rzecz że 'kilka' sklepów odwiedziłem i jedyne co mi proponowali, to kupno całej nowej klamkomanetki ()

do antymaterii zajrzę dziś po pracy -akurat jeżdżę codziennie Tamką w górę i w dół więc bedzie po drodze (ʘʘ)