Wpis z mikrobloga

Po latach czytania e-booków na telefonie z 4' ekranem postanowilem sie przesiąść na czytnik, jako, że lubie zasięgnąć rady wykopkow(bo w google coraz więcej syf wartych blogów) mam do Was pytanie. Jaki czytnik możecie mi polecić? Wymagań nie mam dużych, dość fajną rzeczą byłby większy ekran niż ten w moim telefonie, bateria wytrzymała, cena jak mozliwie niska no i to wszystko, nie potrzebne mi to żeby odtwarzal muzyke, zdjęcia i filmy.

#ebook #czytnikebook #eczytniki #czytanie #ksiazki
  • 19
  • Odpowiedz
@Legiatto: Sam obecnie używam Kindle Paperwhite pierwsze generacji. Obecnie jest trzecia za ok 600zł. Nie jest to mało, ale Kindle są warte swojej ceny. Polecam :)
  • Odpowiedz
@Legiatto: po wpisaniu w google zapytania "jaki czytnik" na pierwszej pozycji wyskakuje Ci blog, który jest chyba najlepszym i najrzetelniejszym kompendium wiedzy w temacie. I też polecam Kindla.
  • Odpowiedz
@Legiatto: Używam drugi rok kindle touch, jedyne co mi przeszkadza to brak podświetlanego wyświetlacza, chciałem przycebulić i nie wziąłem paperwhite ale i tak super sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc polecam jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@Legiatto po taniosci jeśli nie zależy ci na podświetleniu to Nook Simple touch, używane bardzo tanio stoją, swojego mam już bardzo długo (ponad 5 lat?) i nie zamieniłbym na nic innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej wydane pieniądze ever, używam go non stop, świetnie sobie radzi z pdfami. Ja wgralam dodatkowo androida to wifi też działa, można mirkowac.
  • Odpowiedz