Wpis z mikrobloga

Powiem wam mireczki, że im bliżej wyjazdu, tym bardziej się stresuję. W sobotę #emigracja.
Ostatnio byłem na rozmowie o pracę, mieli dzwonić. Nawet z negatywną decyzją. Nie zadzwonili wcale. Nawet maila, sms'a - nic. Coś we mnie pękło, w kilka dni załatwiłem co trzeba i w sobotę ruszam do #holandia.
  • 46
  • Odpowiedz
@grap32: Późna pora, chyba nie rozumiem, co masz na myśli?
@Szechlik: Nic o tym nie słyszałem, jakoś mnie takie akcje nie ruszają.
@joteska: Najłatwiej tam wyjechać, tak mi się wydaje. No i zdaje się, że to strasznie ładny kraj. Będę między Rotterdamem a Amsterdamem, więc przy okazji coś pozwiedzam.
@Illegal88: No u mnie to będzie troszkę więcej xd A sam wyjazd jak wspominasz, pozytywnie?
  • Odpowiedz
To było 10 lat temu.. przygotuj siena najgorsze, prawdopodobnie agentura będzie Cię chciała wydymac na hajs, mieszkanie będzie #!$%@? a lidzie jeszcze gorsi, ale noe zrażaj się, jak będziesz na miejscu szukaj czegoś normalnego
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Holandia to mały kraj, mieszka tu dużo obcokrajowców, po angielsku dukają prawie wszyscy... mi przez 7 lat trafiła się jedna robota gdzie na ok 50 os po angielsku mówiły 4, ale to głęboka wiocha i same leśne dziadki.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Holendrzy mowia dobrze po angielsku. Nie mniej, nie znaczy to, ze nie bedziesz musial uzyc translatora google wchodzac na ichniejsze strony. Tylko pamietaj, tlumacz na angielski, wtedy wychodzi z sensem.
  • Odpowiedz