Wpis z mikrobloga

czemu ludzie ze #slizg wola żeby rejestracja była zamknięta i forum było martwe jak ja p------e XD
Na bieżąco tylko z 3 tematy o polskim hh aktywne i to na dodatek malik, sentino i beka z lokalnych.
To uczucie gdy tyle razy chciałeś coś komuś odpisać ale c--j wielki bo nie masz konta xD
#polskiyoutube #hiphop #rap
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silownia: Daj spokój, ja wchodze tam stosunkowo często od jakichś 5 lat i dalej nie mam j------o konta, mimo że czasem by się przydało. 2 razy trafiłem na otwartą rejestrację to były jakieś s---------e pytania (pozdro Kadłub śmieciu) gdzie musiałeś wykazać się wiedzą na temat tego z kim zza granicy współpracowali polscy raperzy, włącznie z tym jak nazywa się m----n o fanbejsie 25 osób który pierdnął podczas mixowania jednego numeru
  • Odpowiedz
@silownia: to jest prawda, ja mam konto od wielu lat, ale tych pytań przy rejestracji bym nie przeszedł bo nie jestem p----------y :D (kiedyś normalnie założyłem konto bez takich idiotyzmów)
  • Odpowiedz
@silownia: Poważnie. Co najlepsze to prawdopodobnie w-------m się na super podchwytliwym zagraniu klasyfikujące Reda jako zagranicznego grajka, bo ten grubas z Chorawacji przyjechał czy skądś tam.
@Sieloo: No ciebie nawet po avku kojarze jak masz ten sam.
  • Odpowiedz
@silownia: Przypomniała mi się druga rejestracja. Było pytanie o soulową dupeczkę która nagrywała z raperami i ma teledysk gdzie chodzi po sklepie i są pokazane różne albumy hip hopowe. Chodziło o ten kawałek Eryczki. Do dzisiaj nie wiem jak nie przeszedłem tej rejestracji, skoro na temat tego teledysku jest milion artykułów gdzie wymienione jest jakie albumy pojawiają się w tym video i je po prostu przepisałem. Widać pan Kadłub wie
dzikasuszarka - @silownia: Przypomniała mi się druga rejestracja. Było pytanie o soul...
  • Odpowiedz