Wpis z mikrobloga

Mireczki jest taka sprawa kolega poprosił mnie o doradzenie w kwestii złożenia komputra. Budżetowo 5000 pln chba całkiem nieźle jak za sama puszkę i jej zawartość? Generalnie przyznam, że już trochę wypadłem z obiegu więc proszę Was o pomoc. Kolega jest strasznie zajarany na punkcie Quake Champions i chciałby grać na w miarę dobrym sprzęcie. Czy możecie doradzić jakiś ekstra zestaw dla zapalonego gracza? W sensie jakie mu bebechy wybrać aby nie zbankrutował, a jednocześnie kupił dobry sprzęt? Z góry dziękuję ( ͡ ͜ʖ ͡)

#komputery #pcmasterrace #pc #pcboners #gry #quakechampions
  • 24
@ptasiek2: @Tak_masz_racje: Niestety kolega to typ człowieka, który chce mieć i już, a mnie chodzi o to aby pomóc bidakowi żeby go jakaś sieciówka nie ogoliła i przy tym, aby nie dostał jakiegoś złomu kompletnego bo nie ma na ten temat kolorowego pojęcia.
@saint: ja za taką kwotę złożyłem kompa z Ryzenem 1700 + 64GB DDR4 +Geforce 1060 6Gb + obudowa zalmana (używka ) + Zasilacz + czytnik kart SD +adapter PCI-E -> USB3.0 . Dysk ssd 512 gb miałem swój . Generalnie jest ok :D Wszytsko działa jak powinno, Wiedźmin 2 działa na uber .. pewnie inne gry też by działały ale nie wiem :P