Wpis z mikrobloga

Mirki jako że stuknie za moment 6 lat na wykopie to robię pierwsze #rozdajo w karierze. Pierwsza opaska #xiaomi #miband. Leży w szufladzie nie używana a komuś może się przydać. Jedna zasada a właściwie dwie. Zielonki d--a cicho to wiadomo i przesyłkę pokrywa zwycięzca, wyślę czym tam sobie zażyczy. Losowanie jutro o 22. Aha nima ładowarki jest to co na zdjęciu. Opaska, mi band i kabel.
mimryzmamrami - Mirki jako że stuknie za moment 6 lat na wykopie to robię pierwsze #r...

źródło: comment_VODQlwM0pi1FHOpYtZvur3G4vYs87Uy1.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mimryzmamrami: OK OK, właśnie ta funkcja budzenia jest najciekawsza wg. mnie. Czy opaska faktycznie budziła Cię w fazie snu płytkiego? Podobno wtedy budzenie jest bezbolesne a Ty jesteś zwarty i gotowy to działania, prawda to?
  • Odpowiedz
@polanddanny: jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do ignorowania budzików.i nie ustawiasz ich jak debil 20 co 3 minuty każdy - to jakiś nieduży efekt jest. W praktyce rzadko mnie wynurzał przed czasem, ale nigdy też mu nie za bardzo dawałem okazję (cykl snu ma ok 3h, więc musisz planowo chcieć spać niedużo więcej niż wielokrotność tej ilosci)
  • Odpowiedz