Wpis z mikrobloga

Mirki jako że stuknie za moment 6 lat na wykopie to robię pierwsze #rozdajo w karierze. Pierwsza opaska #xiaomi #miband. Leży w szufladzie nie używana a komuś może się przydać. Jedna zasada a właściwie dwie. Zielonki d--a cicho to wiadomo i przesyłkę pokrywa zwycięzca, wyślę czym tam sobie zażyczy. Losowanie jutro o 22. Aha nima ładowarki jest to co na zdjęciu. Opaska, mi band i kabel.
mimryzmamrami - Mirki jako że stuknie za moment 6 lat na wykopie to robię pierwsze #r...

źródło: comment_VODQlwM0pi1FHOpYtZvur3G4vYs87Uy1.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@polanddanny historia tej opaski wygląda tak że kupiłem ją i nie chciała się sparować z softem miui który był w moim Redmi 3. Dziwne to było no ale dobra. Jakoś mi przeszło potem żeby tego używać ale po pewnym czasie odblokowalem bootloader w telefonie wgrałem inny rom i przypomnialem sobie o opasce. Wszystko zadziałało, liczyło kroki itp. Używałem jej jako budzika jak junior miał roczek żeby go nie obudzić telefonem. To
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziolek_Matolek pomyliłem się, pisze przecież wyżej że chodziło mi o ładowarkę do gniazdka a nie o kabel bo myślałem że taka w komplecie była. A ty za to że jesteś taki niemiły i coś masz z mózgiem to nie plusuj nawet bo właśnie pozbawiłeś się szans na wygraną! A mogłeś wygrać, mogłeś.... Ale nie wygrasz teraz...
  • Odpowiedz