Wpis z mikrobloga

@MorelowyMorel: No a co, myślisz, że kobieta sama napisała, że dla widzów? xD
Pewnie nawet nie wie, że taki kanał istnieje, to oczywiste, że grubas kazał jej tak napisać.
#!$%@? się widze o wszystko co gruby zrobi, nawet jak zrobi coś naprawde dobrego
  • Odpowiedz
@MorelowyMorel strasznie toksyczny człowiek z ciebie. Zebrał pieniądze, które widzowie wpłacali mu dobrowolnie, był jasno określony cel NA SCHRONISKO, więc dlaczego cie to tak boli, że się wywiązał z celu i po prostu zrobił dobry uczynek? Przecież streamy to jest jego "praca", donejty które dostaje to jego "wynagrodzenie", #!$%@?, tak źle i tak źle, gruby jest głupi, ale troche akcji charytatywnych zrobił, pod publike czy nie, pomoc to pomoc i to
  • Odpowiedz
@lururururu: generalnie to ja uważam że się nie wywiązał. Dzwonił do schroniska, pani mu powiedziała że potrzebują specjalistycznej karmy dla małych kociaków ... Kupił to gówno. Wg mnie zmarnowana gotówka bo tym to nawet swojego psa bym się bał karmić ...
  • Odpowiedz
@jakuba94: Kot od siostry je to "Gowno" według ciebie i żyje już 17 lat.
A ta specjalistyczna karmę to te babki zaraz by pewnie opchnely na allegro.
  • Odpowiedz
@Wasky: to spójrz na zawartość białka - Max 10%. Specjalistyczne karmy i te lepsze maja ok 60-70%. Ja nie mówię ze na tamtych nie przeżyje tylko uważam ze warto wydać te 3 złote więcej i kupić lepsza karmę ;)
  • Odpowiedz