Wpis z mikrobloga

@pawlo74: ale to ludzie decydują co kupują i co robią że swoimi pieniędzmi, więc o co chodzi? Była wtopa z tym ico, czy dało się zarobić? Dało.
Zarobiles na btc kupując za $400 jak teraz jest za $2500? No chyba.
Ludzie w większości idą na ryzyko, a teraz ryzykiem są altcoiny. O ico już nie wspomnę, bo to o wiele większą możliwość wtopy.
Daj ludziom wydawać kasę jak chcą...
  • Odpowiedz
@pawlo74: bo więcej inwestorów po ICO = więcej bagujacy się nachapie?
Nadal nikt nikogo nie zmusza do kupna, a czy będzie rosnąć? To zależy czy ludzie kupia, czy będzie zainteresowanie. Wsio.
Mi tam szkoda że nie kupiłem na ico.
  • Odpowiedz
@AssLover: dobra powtarzam po raz ostatni. Nie interesują mnie pieniądze i spekulacja kryptowalutami. Obserwuję ten tag aby dowiedzieć się coś ciekawego na temat kryptowalut. Stwórzcie sobie nowy tag #kryptospekulacje ja nie będę w nim pisał a nawet prawdopodobnie nie będę go obserwował. Piszcie pod publiczność zainteresowaną spekulacją, traceniem i zarabianiem pieniędzy.
  • Odpowiedz
@pawlo74:

Stwórzcie sobie nowy tag #kryptospekulacje ja nie będę w nim pisał a nawet prawdopodobnie nie będę go obserwował.


trochę nie wierze w to, że ludzie ekscytujący się ceną i nawołujący do zakupu X przeniosą się na inny tag, natomiast co sądzisz o założeniu nowego tagu na cele edukacyjnych wpisów z tematyki okołokryptowalutowej?
  • Odpowiedz
co sądzisz o założeniu nowego tagu na cele edukacyjnych wpisów z tematyki okołokryptowalutowej?


@noisy: to może być dobry pomysł o ile nie będzie się promować szitów pod przykrywką edukacji ;) Ja np. bardzo sobie cenię Twoje wpisy i nie przeszkadza mi nawet już, że promujesz to czy tamto.
W sumie chyba nie trzeba tworzyć odrębnego tagu już bo jak właśnie się dowiedziałem usunął konto, więc problem zniknął przynajmniej na chwilę.
  • Odpowiedz