Wpis z mikrobloga

Jestem złodziejem oszustem i naganiaczem:


@dawid-rams: wiemy, wiemy.

Do nowych pamiętajcie, że nigdy nie napisze kiedy wszystko będzie czerwone. On na Was zarabia i dzięki Wam podróżuje. Miejcie to na uwadze jak zostaniecie bagholderami, że on będzie wtedy opalał się gdzieś i wszystko za Waszą kasę.

#kryptowaluty #populous
Pobierz p.....4 - > Jestem złodziejem oszustem i naganiaczem:

@dawid-rams: wiemy, wiemy. 
...
źródło: comment_qWfj8PZMs5PmBrueoNJgNwRiVZOilHFb.jpg
  • 46
@SharpNieSharp: Napisałem do wszystkich rozmówców, mam nadzieję, że do kogo miało dotrzeć to dotarło. Powinniśmy tępić tego typu gówno grupy pompiarskie bo psuje to jakąś "renomę" tego tagu a nie temu przyklaskiwać czy śmiać się z tego że ktoś dał się nagonić albo że ktoś wtopił. Wiem, że są tu ludzie którzy dyskretnie czasem podsuną jakiś projekt wiedząc, że to lipa ale mówiąc o tym wprost. Ale to co się dzieje
@m00n: mi właśnie o to chodzi, już nie mogę tego znieść. Nie mam problemu z altami wiele z nich to ciekawe projekty i warto o nich przeczytać co nowego wymyślono ale te hieny żerujące na naiwności innych to już przesada.
@pawlo74: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

te hieny żerujące na naiwności innych to już przesada.


kolego oni sprzedają tym co chcą kupić, nikt nie zmusza nikogo do kupowania na górce na x10 ceny... poparz na rynek co sie podziało Bitek ledwo 2x wykręcił a ludzie bańkę wieszczą ...
Alty w tym czasie po x10-x100.... ale nikt nie jest zainteresowany Bitkiem :D każdy chce jakiesgoś szita kupić.
Prawda jest
Alty w tym czasie po x10-x100


@WeselnyGiermek00: no właśnie to nie jest bańka?

każdy chce jakiesgoś szita kupić.


@WeselnyGiermek00: nie szit jest problemem ale tak jak wyżej to czy warto wesprzeć szita. Czasem warto.

Na rynku albo to ty się dostosujesz ablo nie, Ci co się nie dostosują nie zarobią.


@WeselnyGiermek00: mówisz o całkiem czym innym niż ja. Ty myślisz tylko o pieniądzach. Pieniądze to nie wszystko.
Pobierz p.....4 - > Alty w tym czasie po x10-x100

@WeselnyGiermek00: no właśnie to nie jes...
źródło: comment_GA6AATO6AhLHtTdpXG4ssIGAZDUcbf9S.jpg
@m00n: ale kto tam pompuje ja tam mam #!$%@? na newsy tutaj czy discord - z calli Dawida to na nic nie wszedłem tak szczerze. Chłopak ma wiele ICO ja miałem kilka za to epickich. Wszędzie jest tak samo liczy sie dobre wejście i wyjście a nie FOMO.
Kazdy ma swój rozum i powinien miec swa strategie.

Ja tam teraz altów nie dotykam liczę na piękne dumpiki ogólne.
zakupy na miesiac
@pawlo74 taki jest ten biznes, czasami ty kosisz, czasami koszą ciebie, a czasami wszyscy win. Rozumiem że jesteś bitkoinowym maxymalistą, ale ty powinieneś zrozumieć że btc ma swój kawał rynku, ale nie wypełnia nisz, w zasadzie ma tylko podstawowe funkcjonalności blockchain, a inne alty wypełniają swoje nisze
@ktoosiu:

ale nie wypełnia nisz, w zasadzie ma tylko podstawowe funkcjonalności blockchain, a inne alty wypełniają swoje nisze


tak jest chyba jednej głównej braku pompy x200 w rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak NEM ETH to chyba jedyna warta uwagi nisza co ?
@ktoosiu: I wszystko ok dopóki nie oszukujesz innych. Tu nie chodzi o spór alty vs btc bo to jest indywidualna kwestia. Jak ktoś chce zarabiać na altach to jest świadom ryzyka jakie podejmuje. Ale ten pseudo marketing i smród ponzi aż się ostatnio unosi na tagu.
czyli pies ogrodnika, nachapal się, ale nie da innym?


@AssLover: nie nienachapałem się jeszcze. Cięgle kupuję i kupować nie przestanę dopóki będę miał dochód. Bitcoinem nigdy się nie nachapię. Fiat mnie nie interesuje.

Co widzisz złego w pokazaniu tokena i zarobku 1000% bo mi cholery nie rozumiem.


@AssLover: krążymy w kółko. Ty naganiasz ty zarabiasz teraz a płakać będzie nowy naiwniak, który kupi od ciebie.
@pawlo74: ? Jakis przymus jest?
Kupiłeś btc w dołku, potem "urus" o 1000%, żebyś ty zarobił ktoś go musi od ciebie kupić. I jakiś naiwniak będzie przez ciebie plakac. Sam naganiasz na bitcoina...
Kupiłeś btc w dołku, potem "urus" o 1000%,


@AssLover: tak właśnie było. Kupiłem za $444 a spadł do $160

żebyś ty zarobił ktoś go musi od ciebie kupić


@AssLover: nie sprzedaję bitcoina

Sam naganiasz na bitcoina.


@AssLover: tak bo to coś co ma wartość teraz a w przyszłości będzie miało dużo większą.

A wiesz co wy sprzedajecie ludziom? Nic nie warte PDF-y. Nawet szitcoiny są więcej warte niż ICO.