Wpis z mikrobloga

otwieram nocną zmiane depresją. Dziewczyna z którą już nie jestem 6 lat jest całym moim życiem i nie mogę wypełnić pustki po niej, lvl 24 najgorzej
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tetrachloroizoftalonitryl: no... właśnie dlatego takich typów nie szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może Tobie ktoś kiedyś w końcu złamie serce, czego nie życzę, but you never know and karma is a bitch.

@Karol_Bednarczyk: No ale jak? To chyba Ty z------ś ten związek jeśli na to pozwoliłeś. Musisz to sobie poukładać w głowie Mirku, serio. A przede wszystkim przestań sobie wmawiac ze ktoś kogo nie
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: I na pewno znowu możesz nią być. Polecam góry, nawet samotnie. Zmęczysz się, pooglądasz ładne widoczki, pobędziesz trochę sam, przemyślisz pare spraw. Jak dojdziesz ze sobą do ładu wróci uśmiechnięty Mirek.
@Tetrachloroizoftalonitryl: wiem jedynie tyle, że nic nie usprawiedliwa s-----------o jakim je bawienie się cudzymi uczuciami. Nawet jeśli byłeś zraniony kiedyś. każdy kiedyś był -_-
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: spoko, rozumiem to, bo sama kiedyś tkwiłam 2 lata za długo w takim chorym marazmie samobiczowaniu się itd. jaki własnie przechodzisz i wiesz co? Jak to sobie uświadomiłam ile fajnych rzeczy przez to mnie w życiu ominęło to się ocknęłam. Przestałam szukać i nagle miłość sama mnie znalazła. Co do tych dziewczyn, skoro wciąż umawiasz się z kolejnymi znaczy, że wciąż przykuwasz uwagę i jesteś ciekawy ;) Nawet jeśli
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: dlatego fajnie jest mieć jakieś hobby, bo to bardzo pomaga oderwać sie od samotności problemów. + jest to zawsze fajny perk jak spotykasz nową osobę i możesz powiedzieć czym się interesujesz. Do tego dochodzi taki motyw, że jeśli dbasz o siebie, swoją psychikę i jesteś poukładany, masz większą szansę, że znajdziesz kogoś odpowiedniego bo najzwyczajniej w świecie w końcu odkryjesz czego tak naprawdę chcesz. Już chyba kończą mis ie
  • Odpowiedz