Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #oc

Lepiej wyjdę na ubezpieczeniu rejestrując na osobę która ma 55+ lat i brak prawa jazdy czy na mnie skoro mam 21 lat i prawo jazdy od 2 lat?

Jest tu jakiś specjalista który oceni mi +/- wysokość ubezpieczenia? Bo kalkulatory online podają tak różne wartości że kosmos.
  • 12
@arhu: idź do pierwszego lepszego przedstawiciela i niech Ci wyliczy - pamiętaj tylko, że jak już będziesz chciał na tą osobę 55+ rejestrować to bądź współwłaścicielem, żeby Ci zniżki leciały.
@Bialy_Mis: fakt, zapomniałem o tym
@sirgorn: Ponieważ potem już jest składka wyższa za wiek.
@arhu: A ta osoba ma jakieś zniżki za lata bezszkodowe? Bo większość firm nie wysyła informacji do UFG ze zniżkami za lata bezszkodowe jak ktoś nie miał prawka.

Trochę taniej Ci wyjdzie mimo wszystko z tą drugą osobą.
@arhu: Jak była jakaś dłuższa przerwa to i tak zniżki się kasują.
Raczej taniej Ci wyjdzie z tą drugą osobą.
Gdyby ta osoba miała prawko to sprawa by była o wiele łatwiejsza. Wpisujesz taką osobę jako głównego użytkownika, siebie jako właściciela i dodatkowego młodego kierowcę i masz gdzieś składkę gdzieś w granicach tysiaka.
@arhu: Lepiej ciśnij na siebie, po paru latach inwestycja się zwróci i będziesz miał sensowne zniżki.

Będziesz miał tanio w opcji jeżdżenia z yanosikiem, który będzie monitorował Twoj styl jazdy.
@Retoryk: Orientujesz się może jakie są zniżki za styl 6,7?

Ogólnie na rankomacie sobie liczyłem i grupa ergo hestia mi zawsze najtaniej wychodziła.
Korzystał ktoś z tego?