Wpis z mikrobloga

DO FANÓW DAWIDA PŁACZKA!

Jesteście żałosnymi małymi pokurczami, na samym tagu kilka razy chamsko dawaliście linki do strema Dawida z opisem typu "ale nudy u mahonka, dawajcie tutaj bo jest super!!!11". A do tego na mirkoczacie tez spamowaliście linki do do Płaczka. Wy serio myślicie, że kogoś na tym tagu to interesuje? Szukacie baranów co będą mu kaskę wysyłać to załóżcie swój tag, ale pewnie nawet nie wiecie jak to zrobić.

#mahonek #patostreamy
lakukaracza_ - DO FANÓW DAWIDA PŁACZKA!

Jesteście żałosnymi małymi pokurczami, na ...

źródło: comment_jzvUnewrEoPW8Mdjssolo1XrP4MiNdOG.jpg

Pobierz
  • 7
@szymon-falkowski: @Mave: W sumie mało obchodzi mnie ten typ, jak znajdzie grono widzów to spoko, ja mu źle nie życzę mimo, iż zgadzam się z Wami co on sobą reprezentuje. Po prostu chce wygonić z tagu jego przydupasów. Najpierw twierdzili, że mają prawo tu pisać o Dawidzie bo to brat Mahonka więc piszą na temat. Teraz dają linki do streama Dawida i co? Niby też to dotyczy mahonka? To, że
@lakukaracza_: Pare dni temu wielcy fani "tim Dawid","Ej Mati, nie jestesmy juz za Mahonkiem". Mahon tylko live zrobil i juz ludzie zapomnieli o Dawidku. Przypomina mi to akcje z Magicalem. Byla wielka afera unsub dla Daniela. Zaczeli sobie szukac nowego Boga - padlo na Lobode. Wielbili go przez jakis czas, Magiczny wrocil i nagle puf! U Lysego siedzi teraz o polowe mniej ludzi na strimku.