Wpis z mikrobloga

#motocykle #motokrakow #krakow

Część mirki, mam wielką prośbę, w tygodniu ma być do odbioru ten motocykl https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-dl-650-v-strom-abs-bezwypadkowy-mega-wypas-ID6yN1ql.html
Potrzebuję kogoś kto podjedzie i oceni jego stan, na zdjęciach wygląda na mocno odpicowany, grunt żeby nie okazało się że jest spawany z dwóch czy że ma #!$%@? ograniczniki skrętu po mocnej glebie. Jest tu jakaś chętna osoba? Odwdzięczę się jakimś dobrym piwerkiem z browaru koczkodan . ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
@Kick_Ass: na "mega wypas" sprowadzany z zagranicy przez handlarza "motocykle to moja pasja" to chyba nawet nie warto jechać.
Cudów nie ma, na zachodzie drożej więc moto w dobrym stanie nie będzie tańsze niż w Polsce.
  • 0
@bocznica wiem,ale boje się że jak by co to nie będzie części do niego. A nie uśmiecha mi się oczekiwać miesiąc z motocyklem w serwisie. A tak miałem w zippie swojego czasu po szlifie, ponad miesiąc części z chin szły. Jak nic nie znajdę wartego uwagi to Benelli zostawiam jako koło ratunkowe.
  • 0
@Serv_HVAC jutro ,dziś koleś ma zamknięte. Bardzo bym cię prosił kolego. Zerknij czy ma całe ograniczniki skrętu, czy mu lagi nie ciekną, czy nie kopci jak mu obroty zwiększysz tak do 6 tysięcy. Generalnie twierdzi że motocykl sprowadzony jest z wymiany salonowej, ale jak na Francję wygląda aż za ładnie.
  • 0
@Serv_HVAC jutro w razie co, dziś ma zamknięte. Jak dasz to spoko jak nie trudno. Pojadę w ciemno, najwyżej w kronikach kryminalnych przeczytacie o pobiciu handlarza ()