Wpis z mikrobloga

@Ustrojstwo: dlaczego prawidłowo? Ja płace szeroko rozumiane podatki, ty chyba też. Dlaczego on ma tego nie robić?
Inna sprawa, że jakby miał zapłacić od tego wszystkie daniny to i tak obciążyłby nimi klienta.
  • Odpowiedz
@Jaraz: Brak normalnych faktur i umów przy budowlance to sposób na zejście z ceny, także często taki sposób rozliczenia jest akceptowalny, a nawet atrakcyjniejszy dla Klienta.
  • Odpowiedz
@PanJanKochany: nie, płacenie podatków to prawo i obowiązek każdego obywatela. to że ty jesteś skąpy i natchniony liberalną prawicą nie znaczy że możesz szukać sposobów by ich nie płacić. jest korelacja im wiecej obywateli je płaci tym standard życia lepszy, look it up.
  • Odpowiedz
to że ty jesteś skąpy i natchniony liberalną prawicą nie znaczy że możesz szukać sposobów by ich nie płacić


@biesek: w zeszłym tygodniu byłem lewakiem, teraz jestem skąpy i natchniony prawicą XD #!$%@?, użytkownicy tego portalu to jednak śmietanka debilizmu i czarno-białego myślenia.
I tak, podatki w tym kraju to złodziejstwo. Wcale nie dlatego, że jestem skąpy. Nie szukam też sposobów na ich niepłacenie, jestem zdecydowanym zwolennikiem płacenia za coś, z czego się korzysta (nawet licencję na Total Commander sobie kupiłem jak zacząłem sam zarabiać).
Złodziejstwem określam je dlatego, że są #!$%@? przez miłościwie nam panujących.
Przeżerane przez administrację i urzędników. O przetargach publicznych nawet nie wspomnę - zobacz ile kosztuje soft dla państwowych firm, o ile przekraczane są budżety inwestycji i ile z tych inwestycji okazuje
  • Odpowiedz