Wpis z mikrobloga

Nie chce mówić, że to wykop ale wiecie że to nas uznaje się za winnych szkalowania papieża u mahonka i wyzywania kilera itp. Bywa śmieszne momentami przyznaję, ale strasznie płytkie, wysłanie donejta informującego Killera, ze wygrał 200zł wydaje mi się zabawniejsze i nikt się przy tym nie #!$%@?, a nie wiem czy Mahonek da sobie tak srać na głowę jak Daniel, z tą Endżi to samo, jak się ją od karuzel nawyzywa to jedyne co można osiągnąć to ze się Mahon #!$%@? niż że z nią zerwie czy jakikolwiek jest tego cel. Nie nie obwiniam wykopu, na pewno część osób myśli podobnie co ja i na pewno cześć osób wysyłająca te donejty nie jest z wykopu, ale już pomruki idą, ze to nasza wina i nie ma co się temu dziwić.
#mahonek
  • 24
specjalnie się postarałem aby to nie do mnie były sapy o to, ale tak jest i na jego grupie i na czacie ludzie pisza #!$%@?ć wykop


@monstermancz: ponawiam pytanie, czemu dajesz o to #!$%@?? inb4 strimować nie przestanie, bo wtedy jedynym źródłem zarobku byłoby 9zł/h w januszexie
@Xalimer: xDD jest jeszcze to, że u daniela wykopowicze #!$%@?ą go ha go ha papież cie wyzywa, czym się nawet chwalili na mirko. chyba ze kuraheny też siedzą i melinę oglądają i robią to celowo xD
@monstermancz: Bo tak było jest i będzie od czasów magicala i jego eskalacji na wykopie , po za tym nie oszukujmy się , połowa wykopu ciśnie bo liczy na dymy , w sumie dzisiejszy stream musiałem odpuścić więc nie wiem co się działo ale widziałem wczoraj jak to wyglądało i wygląda , zresztą mahon ma tutaj konto dłużej niż ja i doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak wygląda społeczność wajkopu
@susz_suszelski: w sumie tego nie wziąłem pod uwagę, rzeczywiście taki staż na pewno daje mu do myślenia, tylko najgorsze jakby nie chciał się w to bawić i po prostu zaczął odcinać np. kilera od strimów, juz gruby dostaje okresów od wyzwisk przecież xd
@Xalimer interpunkcja to suka ( ͡º ͜ʖ͡º) a tam poważnie to lekko skuty już jestem i nie zwracam uwagi zbytniej ( ͡º ͜ʖ͡º) , @monstermancz no bo wiesz ludzie się przyzwyczaili do tego że menelicy bez rozumu można pocisnąć wszystko , ale mahon to inny target tam nie ma libacji , meliny , szczania spania łobody , a tego chcą ludzie teraz
@susz_suszelski ja nawet siedzę u niego na grupie i widzę jak dzieciaki wypisują, przyznam że ome jest spoko fajne akcje wychodzą, ale dziwię się że ludzi tak bardzo wkurza że tyle ludzi jest, ja na przykład sobie cenię jak przyjdzie Kamil nawet jak rzadko mnie śmieszą te telefony, jak Kiler wpadnie po raz setny powiedzieć że był w wojsku mi się to podoba bo wychodzą spontaniczne akcje jak nie wiem duszenia grubego
@monstermancz: no u @mahonek tak jest z tego względu że on nie planuje nic na stream prócz kupna piwska , a reszta leci czasem jakiś gruby czy kamil na telefony , ale dziwię się że tak ciśnięte to jest , moim zdaniem chłop się stara robi weekendowe streamy bo jak sam powiedział pracy to on nie rzuci i to jest w #!$%@? dobre bo wie że takie streamy wiecznie trwać nie