Wpis z mikrobloga

Nie chce mówić, że to wykop ale wiecie że to nas uznaje się za winnych szkalowania papieża u mahonka i wyzywania kilera itp. Bywa śmieszne momentami przyznaję, ale strasznie płytkie, wysłanie donejta informującego Killera, ze wygrał 200zł wydaje mi się zabawniejsze i nikt się przy tym nie #!$%@?, a nie wiem czy Mahonek da sobie tak srać na głowę jak Daniel, z tą Endżi to samo, jak się ją od karuzel nawyzywa to jedyne co można osiągnąć to ze się Mahon #!$%@? niż że z nią zerwie czy jakikolwiek jest tego cel. Nie nie obwiniam wykopu, na pewno część osób myśli podobnie co ja i na pewno cześć osób wysyłająca te donejty nie jest z wykopu, ale już pomruki idą, ze to nasza wina i nie ma co się temu dziwić.
#mahonek
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@susz_suszelski mahon na takie wyniki właśnie dzięki temu że tydzień się na to czeka, to jest genialne przez to chcą nie nudza mi się jego teksty tysiąc razy powtarzane. a jeśli chodzi o tych gamoni to ja będę na prawdę w szoku no bo jeśli zarabiasz w miesiąc 20 k, no nawet załóżmy że 10 licząc te ich deale itp to trzeba być skończonym idiota aby nic nie odkładać nie wiem
  • Odpowiedz
@monstermancz: to nie takie proste , trzeba założyć jakąś działalność na siebie o ile gruby tego nie zrobił to rafonix na pewno , plus przydała by się księgowa by to wszystko ogarniała jej też trzeba zapłacić , podatek , zus i reszta #!$%@?ństwa trzeba ogólnie troszkę ogarniać bo z donate-ów podatek też trzeba odprowadzać charytatywną instytucją nie jesteś a każda złotówka zebrana do siebie tworzy twój zarobek miesięczny więc tak
  • Odpowiedz
@monstermancz: Ale mówić to mogą walikonix mówił ze 10k wypłaci i będzie rozrzucał co się okazało że całe 12 k to on ma a streamuje od kilkunastu lat więc się zastanów to jest łatwa i szybka kasa , ale to chwilowe jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do telefonu kolejnego to wystarczy to że ma wpływy na konto i tyle więc wzięcie telefonu na abonament
  • Odpowiedz