Wpis z mikrobloga

@numerant: @cz3j3n: Moim skromnym zdaniem, przyczyna takiego stanu rzeczy jest jedna: to działa.
Wydaje mi się, że w zamierzchłych czasach przed internetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie byli skłonni do transakcji w kolejności odległości stron: sąsiadom, znajomym, znajomym znajomych i gdzieś na końcu może do gazety, czy co tam wtedy istniało ( ) To wtedy wszyscy dawali już cenę
  • Odpowiedz
Słabe.
Wystawiłem niegdyś za 0 telewizor.
Skrzynkę zasypały niemal natychmiast dziesiątki pytań z prośbą o wysyłką mimo że jasno pisałem że chcę się pozbyć kłopotu i jedynie odbiór osobisty i to z wyniesieniem z chaty po stronie klienta.
Głupota jest niezwykle pospolita.
  • Odpowiedz
@numerant: ty studia, 5 lat inżynier, 5 lat nauki po nocach, poprawek i egzaminów. Ty pierwsza praca za grosze - praktyki. Potem już na chleb starcza, po 5 latach 3 średnie krajowe na miesiąc i auto. Z drugiej strony on: gimnazjum skończone średnia 2.0 od 10 lat na magazynie + kurs na wózki z urzędu, 1800 netto, 10 lat picia piwka wieczorem do tv. Wasze drogi się tak przecinają: "daj
  • Odpowiedz
@numerant: #!$%@?, zamiast mnie ten post smieszyc, to mnie #!$%@?. Sprzedaje ostatnio sporo na olx i allegro i standardem jest ze wystawiasz cos, a ludzie proponuja ze kupia od ciebie za polowe ceny ktora okresliles z dopiskiem ze "NA PEWNO PAN NIE SPRZEDA ZA WIECEJ NIZ PINCET ZLOTY, NIKT PANU TEGO NIE KUPI BO NIE MA GWARANCJI", albo "DLACZEGO TAK DROGO NA AMAZONIE KOSZTUJE TYLE WIEC DAJE 50% MNIEJ I
  • Odpowiedz
@numerant: Was to może dziwi przy okazji rzadkiego kontaktu z klientem. Ja mam taką pracę niestety, że z ludźmi pracuję i stwierdzam, że większość to zwykłe #!$%@?. Roszczeniowe, tępe #!$%@?, które uważają, że samo bycie na tym padole daje im jakieś specjalne przywileje.
  • Odpowiedz
Sprzedawanie czegoś na OLX to jakiś koszmar. Kiedyś miałem "przyjemność" sprzedawać tak GTX 660. Jeszcze na gwarancji.
- A co robiłeś z tą kartą?
- Chcę kupić, ale podeślij mi specyfikację techniczną.
- A czy ona będzie działała z moją płytą główną?
- A czemu tak drogo?
- A czemu tak tanio? Zepsuta?
  • Odpowiedz
@carbyne: Ale takie pytania zadawała mi gimbaza- po głosie słyszałem, starsi właśnie są poważni i lepiej mi się z 40+ handluje...najgorzej z młodymi jest...
  • Odpowiedz
@Magdalenaa: Serio ktoś kupuje używane meble z Ikea za więcej niż 30% ceny nowej o_O? Muszę zacząć eksport mebli do Polski.

Moim zdaniem bardzo atrakcyjna oferta. Te meble w przecenach Ikea sprzedaję z 50% zniżką często.
  • Odpowiedz