Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mama problem z wagą. Od kilku lat ważę 48kg przy wzroście 165 i próbuje przytyć ale bez wyraźnych efektów, nie odmawiam sobie niczego ale też nie jem na przymus. Fajnie by było osiągnąć 53/55kg, źle się czuję ze swoim wyglądem :c. Jakieś porady?
#rozowepaski #dieta #waga

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam mówiłem, że nie odmawiam sobie niczego i żrę jak świnia, ale to była bzdura. Widocznie nadal jesz za mało. Zacznij jeść systematycznie, mniej więcej co 2-3 godziny, a z siłownią będziesz jeść jeszcze więcej. Najlepiej też się przebadać czy nie ma problemów z tarczycą.
@Bushus: still, mowie Ci, laska je co chce, ile chce, w tym dwudaniowe obiady z deserem, chodzi spac regularnie okolo 1 a o polnocy jeszcze cos zjada. Tak ma i tyle, jej rodzice tez mega szczupli chociaz ludzie pod 50. Ta znajoma mowi, ze jej to mega przeszkadza, bo ona jest plaska jak deska przy takiej ilosci (a raczej totalnym braku) tluszczu.
@rozowaswinia: też mam taką kumpelę, też próbowała przytyć na siłę - suszone banany, tłuste jedzenie, jedzenie w nocy itp. i ciągle nic. rodzice i rodzeństwo również bardzo szczupłe. jak dla mnie nie ma co się męczyć, taka jest uroda OPki najwyraźniej, nic na siłę nie zrobi.
@rozowaswinia: generalnie każdego da się utuczyć odpowiednią ilością żarcia,
a tak na poważnie mówiąc to jeżeli chce przytyć to niech zrobi badania hormonów tarczycy i wybierze się do dietetyka. ew. jak nie chce iść do dietetyka, niech ograniczy cukry, a zacznie jeść normalne dania regularnie ( co najmniej 3: śniadanie, obiad, kolacja) ew. trochę mniejsze a częściej.
@kwasnydeszcz: a badania hormonów tarczycy ( nadczynność tarczycy ) obowiązkowo, bo jak ma nadczynność tarczycy to co by nie zrobiła nie przytyje, a za parę lat pojawią się jeszcze dodatkowe efekty uboczne,
@AnonimoweMirkoWyznania: przez lata ważyłam 45 kg przy 166 cm, po 3 miesiącach brania sterydów na alergię przytyłam 10kg ( )
jeżeli Ci to przeszkadza to wybierz się do lekarza, zleci badania, żeby zweryfikować czy jest to spowodowane chorobą. jeżeli wszystko będzie ok to do dietetyka.