Wpis z mikrobloga

Mireczki, taka specyfikacja: Intel Core i3 2120, pamięć 4 GB DDR3 (665 MHz, CL 9), Nvidia GeForce GTX 650 (1GB ram). Co polecacie do ogrania, żeby płynnie śmigało? Gatunek dowolny, z naciskiem na RPG, symulację/strategię, wyścigi.

#gry #rpg
  • 6
  • Odpowiedz
@Call_me_Luke: Preferencje są różne, ale zobacz The Banner Saga, może Ci podejdzie. Taktyczny rpg, bardzo fabularny, treściowo raczej dorosły. Nie ma specjalnych wymagań sprzętowych, a audiowizualnie jest arcydziełem.
s.....a - @CallmeLuke: Preferencje są różne, ale zobacz The Banner Saga, może Ci pode...
  • Odpowiedz
@Call_me_Luke: Przede wszystkim Age of Decadence, o którym pisałem tutaj. Na Steamie masz demo do pobrania więc możesz sprawdzić wcześniej czy ci podejdzie. Z nowszych tytułów dobre też jest Serpent in the Staglands (też jest demo), choć do AoD nie ma startu

Poza tym Underrail jest całkiem niezłe, choć słabsze niż SitS (też jest demo), a ze starszych tytułów większość z tej listy:
http://www.rpgcodex.net/content.php?id=9453
W szczególności polecam Fallout 1,
Bethesdasucks - @Callme_Luke: Przede wszystkim Age of Decadence, o którym pisałem tut...

źródło: comment_cEpsR6DnluHIQdUkmQEMO8Ywq0Xwwtn3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz