Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy
Jak radzicie sobie z głodem na deficycie? Widziałem, że byki po 90kg jadą na ~2000kcal.
Póki co uciąłem z 2700 na 2500, wiem, że zaraz kolejne 200 będzie do obcięcia, bo zaczyna wolniej lecieć i jest problem, bo w brzuchu już teraz ściska.
Synefryna niby apetyt ma hamować, ale nawet po 40mg jestem po prostu bardziej upocony, a nie mniej głodny
  • 17
@shymon: pij kawę, napoje zero, gazowane zapycha, jak palisz to zapal fajka, on też zabija głód, ogólnie to większość siedzi w głowie, za dużo myślisz o jedzeniu, serio. Byłem na vlcd i nie czułem praktycznie wgl głodu.
@PrawyKuba: woda non-stop pod ręką jest

@modnak: 4-5 kaw dziennie idzie, na więcej ochoty już nie mam:/

@florekflorek: niestety muszę, jak nie zjem, to wir w żołądku. Jem śniadanie o 6, obiad o 12, potem jeszcze jakieś miecho wieczorem, a po drodze jakies banany czy orzechy jak ssie.
Samo śniadanie mam jakieś 600-800kcal, obiad 1000+, więc po 2 posiłkach już niewiele brakuje do limitu i wieczorem ssanie jest.

@
@shymon: Może ciało daje Ci znać że tych kcal jest za mało? I przestałeś chudnać ze względu na to, że ciało przechodzi w tryb przetrwania? Nie sugeruj się koniami którzy jedzą 2000kcal :) tam jest inna kwestia i prawdopodobnie są to osoby które przygotowują się do startów. Sport amatorski a wyczynowy to dwie inne bajki. Spróbuj diety rotacyjnej. Gdzie jedynie 3-4 dni w tygodniu masz większy deficyt, w pozostałe jesz na
@shymon: Masz dużo wolnego czasu? Pytam poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Redukowałem wagę w różnych okolicznościach i zdecydowanie najłatwiej było wtedy, kiedy dużo się działo (w pracy czy w życiu osobistym) - po prostu nie miałem wtedy czasu na myślenie o jedzeniu i łatwo było ignorować głód.
@SportoweSuple: nie przechodzi w tryb przetrwania, metabolizm nakręcony ciągle jest. Jak zwalnia, to maly refeed i jazda dalej. Ciągle spada, jakieś 0,5kg/7-10 dni, wiec robie to dobrze.
Drażni tylko pustka w brzuchu, a jeszcze ze 2-3kg musi polecieć, żeby do jednocyfrowego bf dojść i oponę całkiem spalić.
Co do rotacji, to i tak niechcacy wychodzi. Jak postanowiłem uciąć te 200 do 2500, to 3-4 dni na 2700 i tak były.
I