Wpis z mikrobloga

@grubyzlyiszczery: A na jakiej podstawie wyciągnąłeś taki wniosek,że bawi mnie danielmagical i jego patorodzinka? Dla mnie to jest jedna wielka błazenada,co się dzieje na jego streamach.Sam tagujesz tutaj szczurze internetowy i masz czelność rzucać jakieś bezpodstawne oskarżenia. Widać jesteś notorycznym obserwatorem tego,co się dzieje u niego na live'ach.
@kenzic: na jakiej podstawie? Na tej samej na, której Ty wywnioskowałeś że mnie bawi ich demonstracja. Po prostu oglądam rozróbę, i wyciągam wniosek że w domu magicala są większe i donioślejsze, a dlaczego oni demonstrują, o co im chodzi, i dlaczego są tak traktowani za tą demonstrację to już temat do dłuższej rozmowy przy vódce. Jestem bardziej świadomy rzeczywistości niż Ci się wydaje. Uniezależniam się w dostępie do potrzebnych do przetrwania
@grubyzlyiszczery: "dymy dymami, póki nie ma streama to można pooglądać takie dymy :D" Dymy u magicala są w większości żałosne,a czasami tylko bywają śmieszne. Ten cytat wyżej mówi sam za siebie. Wyciągasz z dupy jakieś brzydko śmierdzące argumenty. Przy vódce gamoniu internetowy,nie rozmawia się na poważne tematy,bo alkohol zaśmieca rozum i racjonalne myślenie. Niestety tłusto się mylisz stwierdzając,że mam 15 lat. Tak więc zawrzyj swoje dziąsła i racz nie udzielać się
@kenzic: Każdy ma swoje poczucie humoru. Ocenianie ludzi przez ten pryzmat może nieraz być mylne. To czy ich streamy są śmieszne czy żałosne, to każdy ocenia sam i to kwestia indywidualna, każdy ma swoje poczucie humoru, swój poziom intelektualny etc.. Nie rozumiem dalej o co się #!$%@?. Nie będę się zniżał żeby to pojąć, jest mi ta wiedza iście zbędna. Są wakacje, jest piątek, nie masz kolegów? Przy vódce nie rozmawia