Wpis z mikrobloga

Kurdebela, przyszedł mi na myśl taki mały cel życiowy, żeby skompletować sobie całą dyskografię Floydów na winylach w legitnych pierwszych wydaniach i dobrym stanie. No łatwe(tanie) toto nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jak zajebiste byłoby zrealizować kiedyś w końcu taki cel (ʘʘ)
#pinkfloyd #gramofon #winyl #oswiadczenie #muzyka
TypowyPolskiFaszysta - Kurdebela, przyszedł mi na myśl taki mały cel życiowy, żeby sk...

źródło: comment_hPNjPQ60zQYPGayERS0DxQpAsPbCVBFS.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyPolskiFaszysta: @biadolique: widzę, że trochę się obracamy w świecie mitów, przyjmując że pierwsze pressy to te z UK (akurat zespół z UK wiec nie budzi to kontrowersji) to drogie są tylko The Piper at the Gates of Dawn (stosunkowo krótki press no i to rok 1967) i Pulse (którego nie wymieniłeś, ale to live w sumie). i to są rzeczy ktróe spokojnie wyjmiesz w swietnych stanach za 2k
  • Odpowiedz
@phsbdg: jak na ebayu się rozglądałem to nie wyglądało to tak kolorowo. No i też kwestia w jaki stan będę celował, jakby wszystko miało być mint to by to pewnie bez problemu wyszło bliżej tamtych szacunków. Ale myślę że ex by mi wystarczyło. Daleko masz do Krakowa? Ewentualnie jakieś fotki mógłbyś podesłać, bo bym chętnie rzucił okiem na płytę.
  • Odpowiedz