Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (117)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Golomp @TheSznikers @esk0 @DFGT @iso9001 @DrQ @w0jt1 @zabaracer @Bayer @LKRISS @RealAKP @Plupi @XiriX @dj_sasek @valencianista @iamsearchingforthetruth @William_Lawson @surf @Ja_sny @damian_co_dalej @pajhiwo1 @snsv @KYCu @samFTW @molibdenowypszemek @slowikftw @Mornnik @MateuszZ89 @Cpt_Randall @VR46 @makumba88 @r3pr3z3nt @skethoo @swrsc @
@ACLeague: SEMI
R1:
7:23 Cooltys - uderzenie w tył - 8 pozycji w plecy
23:24 Erus - wyprzedzanie poza torem
23:30-23:34 - 3 klapsy od mati.ck, które doprowadziły do mojej największej tragedii:
23:36 tenbatonik - spycha mnie na betonowe opony - auto rozbite, nawet nie wiem ile pozycji w plecy + 8. kara za cięcie i DT i kolejne kilka pozycji w plecy
Obydwa wyścigi rozwalony cały przód samochodu w tym miejscu...

SEMI
- R1 10:30 mati-ck aka @matelusz1 wyprzedzanie poza torem, spychanie w opony
- R1 10:50 @surf powrót spoza toru prosto w bok mojego samochodu
- R2 9:00 @Daniel_S niebezpieczny powrót po spinie, jazda pod prąd prosto w przód mojego samochodu
@ACLeague: (78) dvo aka dejvo
SEMI
R1:
2:29: (101) @Plupi uderza mnie w prawy tył na T2. Wypadam poza tor. Tracę 3 pozycje.
2:39: (99) @mateusz-mazurek. Zaczynam hamować, bo (101) zaczyna hamować. 99 uderza mnie w lewy tył, tracę przyczepność i uderzam w (101). Wylatuję poza tor. Tracę 1 pozycję.
10:02: (99) @mateusz-mazurek. Uderza mnie w lewy tył. Tracę 1 pozycję.
17:08: (99) @mateusz-mazurek. Wyprzedzam go na T1
@ACLeague: AM
R1:
20:39 Audi nr 686 uderza w moj tył po czym trace kilka sekund
R2:
2:11 Audi nr 112 uderza w mój tył po starcie po czym doznaje lekkich uszkodzen
2:11 - start wyścigu olbrzymi karambol w wyniku którego spadam na ostatnią pozycje
8:20 Audi nr 42 po spinie uderza w bok mojego auta poczym spinuje i trace około 7 pozycji

pewnie było by tego wiecej z r1 ale
@valencianista: xD
A co miałem wtedy zrobić? Przepychaliście się na środku toru więc was ominąłem poboczem. Nie mogłem za wiele zrobić bo wyjeżdżałem za zakrętu i jechałem dużo szybciej niż wy (23:21). Poza tym jechanie za wami było ryzykowne i już wtedy ktoś prawie zaliczył spina. No i na pewno nie dało mi to żadnej przewagi czasowej i w żaden sposób nie skróciłem toru jazdy.

@ACLeague @Miszelek Swoją drogą, jeśli ktoś
@Erus wyprzedzenie trzech czy czterech aut to rzeczywiście żadna przewaga :d gdybyś sobie tak ścial jadąc samemu to zero stresu. Jednak ty przeskoczyles kilka pozycji, których nie oddales.

Nie było tam karambolu ani nic. skoro jechaliśmy wolniej, niż ty to miałeś dwie opcje, wyprzedzić na torze, albo zwolnić.

Co do fragmentu do @Miszelek to się zgadzam. TT całkiem dobrze wytrzymuje kontakty wiec takie przepychanki to powinno być RI
@valencianista: czterech? ja tam widzę dwa które się przepychają i jednego prawie obróciło. Poza tym nie ściąłem, tylko was objechałem (na około).

Nie, będę wlókł się za wami (sam nie wiem czy dałbym radę bezpiecznie wyhamować przed wami) i czekał aż ktoś dostanie spina i w niego wjadę bo nie będę w stanie wyhamować, albo spróbuje wyprzedzić i będę ryzykował że mnie zepchniecie z toru. Jazda za i przed wami to
Erus - @valencianista: czterech? ja tam widzę dwa które się przepychają i jednego pra...

źródło: comment_bVGqLBXeYmfBcZ6zy6g4C0IywIpqRN3w.jpg

Pobierz
@Erus skoro jechaliśmy tak wolno to czemu dałem wcześniej rade cie objechac i jakoś nie wyglądało żebyś nas doganial. Ale jeśli rzeczywiście się wloklismy to masz cały tor żeby wyprzedzić. Jesli boisz sie ryzyka to zwolnij i czekaj az powypadamy z trasy. Tutaj nie ma dyskusji, wyprzedzanie poza torem jest zabronione i kropka. Powinieneś był oddać pozycję.

Ja tez #!$%@? w R2 i scialem T4 przez pomyłkę ale oddałem wszystkie zdobyte pozycję
@valencianista: nie wiem czy ty patrzysz na tę samą powtórkę. W tym momencie się przepychacie i jedziecie wolniej niż reszta stawki -,- Bałem się że w was wjadę po wyjściu z zakrętu, jak któregoś z was obróci (co prawie nastąpiło) i wolałem wyjechać z toru wytracając przy tym prędkość(!). Po prostu uznałem że tak będzie bezpieczniej.
@Skyseerr: Tam nie było czasu na reakcje. Plupi uderza w Robertus, który powraca po wyjeździe poza tor. Ty hamujesz w ostatniej chwili i uderzasz w Plupi. Staneliście prawie w miejscu na prostej start meta. Przełącz sobie na widok z mojej perspektywy (FOV 50, jeden monitor). Starałem się to ominąć po lewej. Nie udało się, sorry.