Wpis z mikrobloga

@DFGT: > @ACLeague:

PRO - R1

- Dawidchz - uderzenie w tył - 2:34


@DFGT: Nie wygląda to za dobrze, ale moją obroną na tą sytuację jest to, że na chwilę przed tym uderzasz w dj_saska i cię to wyhamowuje, a ja lekko przysypiam i nie hamuje w odpowiednim momencie.
@dawidchz: Jak mogłem wciskać się Tobie, jeśli to Ty wyprzedzałeś mnie? Nie próbowałem się wcisnąć, wjeżdżałem ciasno po wewnętrznej, bo zbyt szeroko wyszedłem z poprzedniego zakrętu. Nie mogę nawet powiedzieć, żebym bronił swojej pozycji, bo wyraźnie widać, że sporo do Was traciłem.

Nie było w tym dive bomba, nie przestrzeliłem zakrętu i nie wychodziłem również z niego szeroko. Na powtórce widać też z perspektywy Twojego samochodu, że jestem po Twojej wewnętrznej
@samFTW: @slowikftw Wołajcie mnie proszę jak zgłaszacie jakieś śmieszna obcierki, chyba że to celowe zagranie żeby zrobić to po cichu.. Oboje jechaliście oba wyścigi nie odpuszczając nawet na centymetr.. Za sytuację z prostej start meta przepraszałem, z uwagi na awarię internetu jechałem na mobilnym.
@Wuza1337: Acha. Rozumiem, że odpuszczanie centymetrów to zjeżdżanie Waszmości z drogi. Trzymaj się swojej linii jak inni się trzymają następnym razem, to nie będzie obcierek.
@samFTW: Jak wyhodujesz jaja następnym razem to zawołaj mnie przy zgłaszaniu, chętnie przejrzę replay pomimo że z zasady nigdy nikogo nie zgłosiłem za nic do tej pory i nie miałem takich planów
@Wuza1337: Jak wyhodujesz bardziej finezyjne odzywki to zastanowię się czy w ogóle z Tobą dyskutować. Będę wołał jak będę miał na to ochotę. Dobrze wiedzieć, że w Twoim świecie wielkość jaj mierzy się konstrukcją wpisów w internecie.