Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego że nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn.To co się aktualnie dzieje lub działo w polskich klubach Ekstraklasy to czysta hańba i wstyd.Ponad połowa polskich drużyn jest źle zarządzana.Nagłe zmiany trenera,problemy finansowe to rzeczy z którymi na co dzień borykają się polskie kluby.Śmiało mogę przyznać że w Ekstraklasie nie ma klubu który byłby zarządzany idealnie.Najpierw Ruch,potem Górnik Łęczna,Korona,Śląsk,Wisła K,Wisła P,Cracovia...
Gdzie ta polska liga zmierza?My jako 38mln kraj chcemy dogonić europejskich przeciętniaków..Ale jak?
Kluby które są w miarę dobrze są zarządzane to Legia,Lech,Zagłębie i Lechia a reszta?
Z 4 zespołami nie da się zbudować chociażby średnio przeciętnej ligi
Proszę o wypowiedzenie się na ten temat :)
#ekstraklasa #legia #lechpoznan #zaglebielubin #lechia
  • 17
@ekstraklasa999123231232139: Największym problemem piłki w naszym kraju jest to, że przez większość ludzi dalej jest ona traktowana tylko jak zabawa kilku facetów na boisku. Wielkie kluby z bogatą historią trafiają teraz w ręce durniów, którzy po serii słabych wyników zwolnią trenera, nakupują znanych piłkarzy, zdobędą kilka punktów, potem znowu coś się zepsuje i cały proces zaczyna się od nowa. Taka Legia, Lech, czy Zagłębie mogą się pochwalić ustabilizowaną sytuacją, bo u
@LeBron_ Kluby w jakiś sposób istniejące w Europie nie zwalniają trenera po kilku porażkach,dążą do naprawienia błędów i starania się powrócenia na właściwe tory..I na tym polega budowanie zespołu,niestety przykro mi to powiedzieć ale u nas takiego czegoś się nie stosuje i po podwinięciu się nogi trenera od razu wielki żal i rozgoryczenie że trener jest najgorszy i to jego wina i niestety coraz częściej się takie coś stosuje u nas i
@ekstraklasa999123231232139: Więc twoim zdaniem, dobre zarządzanie to wywalanie kasy na kontrakt dla zawodnika który ma przed sobą może rok gry na poziomie a który chce min. 3 letni NIE MAŁY kontrakt ;-)

I twoim zdaniem dobre zarządzanie to zostanie bez trenera w okresie przygotowawczym z myślą ze MOŻE PROBIERZOWI SIE ODWIDZI/NIE WYJDZIE I BĘDZIE CHCIAŁ WRÓCIĆ.
@ekstraklasa999123231232139: Jagiellonia jest bardziej stabilnie finansowo niż wymieniona przez ciebie Lechia, która notabene miała problemy niedawno xD.

Jagiellonia była mianowana do Mistrza Polski a budżet?12 w lidze...To nawet Górnik Łęczna wypada lepiej ;)

No i gdzie ten twój Górnik Łęczna wylądował. Dla mnie to zaleta, że drużyna z takim małym budżetem była faworytem do mistrzostwa przez dłuższy czas.
Powiem krótko, ale treściwie. #!$%@? głupoty xD
@Maver87: Ależ ja zgadzam się