Wpis z mikrobloga

#androidapk #android znacie jakąś apkę na androida by móc ustawić np. żeby telefon od pon do pt po 21:00 się automatycznie wyciszał a po 8:00 automatycznie włączał dźwięk. Fajnie jakby miał oczywiście możliwość zaprogramowania innych czynności jak wyłączanie danych w tle na noc itp.
  • 13
przecież nowsze Androidy mają taki tryb nocny wbudowany :D


@Singularity00: przepraszam najmocniej, ale mój nie ma. Poprzedni miał smart connect i się fajnie sprawowało. Mój okaz niestety jest tego pozbawiony, a to że inne mają mi tu za wiele nie pomoże.
@sila1989 @Singularity00: W 5.1 dopiero wszedł tryb "nie przeszkadzać", który był bardzo ograniczony. Chyba można ustawić tylko powiadomienia priorytetowe.

@sila1989: O ile dobrze pamiętam, możesz ustawić zakres godzin w którym ma pracować "nie przeszkadzać", ale to wszystko co możesz zrobić. Jeśli chcesz zautomatyzować proces, użyj Taskera lub podobnego. Pomijając to, nie miałeś aktualizacji do 6.0? Widzę, że jest dostępna, ale nie wiem czy OTA, czy custom.
@dolOfWK6KN: Jakiś tydzień temu robiłem aktualizacje EMUI i od tego czasu mam wersje 5.1. Teraz jak sprawdzam to nie mam żadnych nowych aktualizacji. Nie wiem czemu. Nie za bardzo się orientuje w tych tematach.
@sila1989: Może masz znajomego, który się bardziej orientuje? Może mógłby Ci pomóc w aktualizacji do najnowszego dostępnego systemu? Raczej będzie trzeba skorzystać ze strony XDA, która jest serwisem od i dla programistów Androida. Można tam znaleźć wiele nieoficjalnych rzeczy, np. nowe wersje systemów, których producenci telefonów nie chcą aktualizować. Czego nie zrobią producenci, zrobi scena programistów wolontariuszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@Singularity00: robiąc według tego co podałeś w linku wyskakuje mi że mam najnowszą wersję.
Mimo wszystko dzięki za pomoc. Ta lama jak na razie świetnie się spisuje i jest bardzo dobrze rozbudowana.
@dolOfWK6KN: chyba mam kogoś takiego ale nie wiem jak dobrze się na tym zna. Jak się z nim zobaczę zobaczymy co powie. Zawsze można iść do jakiegoś serwisu GSM, ale bez przesady, aż tak mi nie zależy na