Wpis z mikrobloga

Streszczenie 06.07
Od rana nie oglądałem, ale nic się nie działo, jak zawsze z resztą.
Ogólnie dzisiaj nuda była, ale coś tam się działo, nie powiem, że nie.

- Ciekawe rzeczy zaczęły się wizytą policji, ale ta przeszła bez echa i w sumie nie wiadomo po co była
- Znowu długo nic się nie działo, Daniela nie było, potem wszyscy wyszli, wrócili i tak w kółko
- Daniel zaczął kręcić kociołek sam, bo Seba i Małysz za długo nie wracali
- Wziął do pomocy Jacka, który otworzył mu wino i szampana
- Jacek przy otwieraniu szampana na 100% miał jakiś flashback z Wietnamu
- Daniel, Seba i Małysz znowu zatańczyli taniec kurczaka, ale że wszystkim się znudził to musieli wymyślić coś innego
- Padło na wspólny taniec do Waka Waka
- Daniel poszedł do kuchni i wrócił z kaktusem Gochy
- Małysz zrobił CZELENDŻ i polizał kaktusa. Daniel nie chciał być gorszy i obydwoje zaliczyli francuza z kaktusem Gochy
- Daniel znowu gdzieś poleciał
- Wracając zatrzymał się w drzwiach po czym się przeżegnał
- Małysz zapytał go dlaczego się modli
- Daniel wyznał, że chciał odruchowo rzucić butem w papieża ale się powstrzymał i aż się przeżegnał
- Daniel wyciągnął karmę, którą Sonia dostała od widzów
- Zaczął karmić ją z ręki, Seba i Małysz wzięli po kawałku karmy
- Wpadli na genialny pomysł zjedzenia jej. Sebie smakowało, ale Małyszowi niekoniecznie

- Małysz pokazuje co można wygrać w giveawayu ale zaraz potem razem z Sebą dostaje ataku niepoznanej dotąd choroby
- Do Zwierzyńskich znowu przyjeżdża policja, chyba stwierdzili, że jedna wizyta dziennie jest już nudna
- Daniel mówi, że policjant był spoko i po prostu powiedział im, żeby byli trochę ciszej

- O godzinach 20,21,22,23,24 było losowanie nagród, ale tym razem odbyło się bez większych rewolucji.
- Jedynie przy pierwszym losowaniu zamknęło się okienko i nagle na streamie pojawiło się 20 osób o nicku wygranego i ciężko było zweryfikować tego prawdziwego
-Zaczyna się nocne spanie
- Specjal ode mnie, zrobiony z nudów, bez większego nakładu pracy, ale w sam raz na zakończenie streszczenia

Nie wiem Mirki co wy #!$%@?ście, ale doszło mi 30 obserwatorów w jedną noc XD. Dzięki wielkie dla każdego z was! Od przybytku w każdym razie głowa nie boli, więc zapraszam każdego do zaobserwowania mnie i mojego tagu. Równie gorąco, albo i bardziej zapraszam do suba na kanale na którym wrzucam dla was w/w shoty.

I jak zawsze - jak coś pominąłem, przegapiłem, zapomniałem itp. to dopisujcie w komentarzach ;)

#kulpiotrstreszczenia #danielmagical #danielmagicalstreszczenia #polskiyoutube #youtube
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach